Akcia Mac pre študenta: vyhrajte iPod alebo MacBook Pro

PR inzercia | V súčasnej dobe prebieha súťaž, vďaka ktorej môžete získať prehrávače iPod nano a shuffle alebo počítač MacBook Pro.

Zúčastnit sa tejto súťaže je veľmi jednoduché: musíte sa len zaregistrovať na Facebook stránkach zúčastnených predajcov a potom už len čakať na šťastnú ruku pri losovaní. Súťaže prebiehajú u nasledujúcich predajcov Apple a vy sa môžete zaregistrovať u každého z nich, vďaka čomu môžete súťažiť hneď niekoľkokrát:

Mac pre študenta

Podrobnejšie informácie o celej súťaži nájdete na oficiálnom rozcestníku. Ak ste z Českej republiky, informujte sa na českej verzii stránky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.