Adobe ponúka iPad zadarmo ku každému vyššiemu CS5 balíku

Niektoré softvérové balíky sú také drahé, že sa zvykne žartovať, či je v ich cene zahrnutý aj počítač. Ak iPad považujete za prenosný počítač, už to viac nie je vtip ale realita.

Firma Adobe, ktoré 11. apríla aktualizovalo svoj balík Creative Suite na verziu 5.5, pri tejto príležitosti pripravila zaujímavú ponuku. Tí, čo sa rozhodnú pre kúpu balíkov CS5 Design Premium alebo Master Collection v českom jazyku, získajú iPad zadarmo. K softvéru je ponúkaná najlacnejšie verzia, čiže 16 GB Wi-Fi model prvej generácie.

iPad zadarmo k CS5

Promo materiál Amos SoftwareAdobe navrhuje tablet využiť v spojení so  svojimi programami. „Pomocou publikačných nástrojov Adobe vytvoríte obsah  pre iPad a výsledok svojej práce si bude môcť hneď vyskúšať,“ píše  na svojich stránkach distribútor Amos  Software.

Adobe Creative Suite 5 Design Premium si môžete spolu s iPadom zadovážiť približne za 2 100 € (alebo 49-tisíc KČ). Creative Suite 5 Master Collection, ktorý obsahuje kompletné softvérové vybavenie, zhruba za 2 800 € (alebo –55– 65-tisíc KČ).

Viac článkov na tému

5 komentáre v archíve

 1. euro/kč píše:

  700 eur nebude 6 000 kč

 2. Adrian píše:

  Sa ani nečudujem že k tomu dávajú iPad zadarmo. I tak sa to stále neoplatí (jedine ak ste platcom DPH€), pretože keď si objedáte master collection z USA tak vás to vyjde na 1800€. Čiže 1000€ ušetrené a môžete si za to kúpiť MBA.

 3. jano píše:

  za tie peniaze co za ten svoj castokrat nedoladeny soft v EU chcu, by k tomu mohli kludne pribalit aj mercedes acko

 4. Milan píše:

  Adrian: pravda… len skoda, ze s autodesk aplikaciami je to zlozitejsie. Inak by som dome uz nakupoval snad len chleba.

 5. Lukáš píše:

  Pri takej cene soft-u mohli dať aspoň iPad 2 64GB 3G

Komentáre sú uzavreté.

Partneri

MacBlog newsletter
Inzercia