Z iPhonu na Mac – Twitter klient Weet je dostupný v betaverzii pre Mac OS X

Len včera ste sa mohli dočítať, že populárna RSS čítačka pre iPhone a iPad je dostupná v betaverzii aj na Mac. Teraz sa rovnakou cestou vydáva aj známy iPhone Twitter klient Weet, ktorého betaverzia je od včerajšieho večera dostupná aj pre Mac OS X.

Aplikácia sa pôvodne na iTunes App Store zjavila len v septembri tohto roku, no vyslúžila si pozornosť vďaka minimalistickému a štýlovému rozhraniu, ktoré sa snaží byť čo najprehľadnejšie. Častokrát bola porovnávaná práve s oficiálnou aplikáciou Twitteru (bývalý Tweetie).

Mac verzia aplikácie je veľmi podobná svojej predlohe, nesie sa v duchu minimalizmu a jednoduchosti. Rozhranie programu stavia na taboch, ktoré predstavujú zobrazenie všetkých noviniek, zmienení, správ, zoznamov a vyhľadávania. Aplikácia ponúka aj funkciu mute, pomocou ktorej môžete zablokovať určité slová a mená, aby sa objavovali v časovej osi.

Weet je v betaverzii, čo znamená že je zatiaľ zadarmo a bez reklám, no aj s niekoľkými muchami. Sťahovať ho môžete tu.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.