Tap Tap Revenge 4 od Disney je dostupný, konečne pridáva podporu Game Center

Jedna z prvých hier na iPhone vôbec, Tap Tap Revolution, neskôr premenovaná na Tap Tap Revenge, sa dočkala svojej štvrtej verzie. Hra je podobná štýlu Guitar Hero, kde na melódiu hudby ťukáte do troch častí obrazovky. Séria Tap Tap Revenge, ktorá pozostáva okrem štyroch dielov aj z mnohých špeciálnych verzii, je najsťahovanejšou hudobnou hrou na iPhone.

Vývojársku firmu Tapulous, ktorá stojí za touto hrou odkúpil v júli tohto roku Disney, ktorej je Steve Jobs zhodou okolností najväčším samostatným akcionárom. Možno aj vďaka tomuto presunu je schopný Tap Tap Revenge ponúknuť množstvo známych pesničiek zadarmo, ktoré sa každý týždeň doplňujú. Rovnako sú dostupné aj ďalšie dokúpiteľné piesne od tých najznámejších interpretov, ktoré predstavujú pre bezplatnú hru nevyhnutný zdroj zisku.

Nová hra Tap Tap Revenge 4 prináša niekoľko nových sociálnych funkcií. Pridaná je taktiež podpora pre multitasking, vyššie rozlíšenie iPhonu 4 a integrácia s Game Center.

Tap Tap Revenge 4 je dostupný zadarmo z App Store. Kompatibilný je so zariadeniami iPhone a iPod touch so systémom iOS 3.0 alebo vyšším.

komentárov
  1. Pocujte ide vam tep TTR4 v pohode neviem ci je to tak vsade alebo mam nieco s Touchom ale ked idu dva tappery naraz neraguje mi to iba ak tukam jednym prstom myslite ze to je dovod na reklmaciu ? (mam ten isty problem aj v TTR3)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.