Po Orangi a T-Mobile začne Apple telefón ponúkať aj tretí slovenský operátor, O2. Pridanie do ponuky spoločnosť avizovala už pred dvoma týždňami, až teraz sa však dozvedáme ďalšie informácie. Operátor začne iPhone 4 predávať od pondelka 13. septembra, cena zariadenia bude taká istá ako v Orange, teda 690 € za nižší 16 GB model. Dostupnosť vyššieho modelu zatiaľ operátor nepotvrdil.

— Predchádzajúci
iPhone 4 vs. štvrtý iPod touch - čo všetko prehrávaču chýba (prehľad)
Následujúci —
Nový balík MacUpdate: Roxio Toast Titanium a ďalších 11 aplikácií za 50 USD
Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica
- 23. júna 2026
- pridaj komentár
Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.
Koniec školského roka v iStores: Nakupujte na splátky bez navýšenia a s bonusom až do 100 €
- 19. júna 2026
- pridaj komentár
Blíži sa záver školského roka, čo pre mnohých študentov a učiteľov znamená zaslúžený oddych, no zároveň je to ideálny čas na prípravu technologickej výbavy na ďalšie obdobie.
WWDC 2026: Tim Cook sa lúči s doposiaľ najlepšou softvérovou sadou
- 10. júna 2026
- 1 komentár
WWDC 2026 je výnimočná. Je to totiž posledná konferencia, ktorú uvádzal dlhoročný výkonný riaditeľ spoločnosti, Tim Cook. Už na jeseň ho totiž v roli CEO vystrieda John Ternus.
Rozjarený víkend v iStores prinesie 3 dni plné zliav na Apple zariadenia aj príslušenstvo
- 12. mája 2026
- pridaj komentár
Od piatka 15. mája do nedele 17. mája čaká na zákazníkov v iStores špeciálna akcia Rozjarený víkend. Počas troch dní môžete získať obľúbené Apple zariadenia, príslušenstvo aj produkty pre domácnosť za zvýhodnené ceny – online aj vo všetkých predajniach iStores na Slovensku.
Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!
- 21. apríla 2026
- pridaj komentár
Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.
Motorbike Mode od Sygicu – otestovaný motorkármi, teraz pre všetkých!
- 4. apríla 2026
- pridaj komentár
Sygic GPS Navigácia, ktorá je medzi šoférmi osobnýchch áut už roky známa pre svoje pokročilé funkcie ako sú head-up displej, real-view v rozšírenej realite či rozpoznávanie dopravných značiek, vrátane režimu pre elektromobily, sa teraz rozšírila o nové používateľské rozhranie pre motocyklistov.

komentárov
good cena na o2
No zda sa mi ze aj O2 je nenazrane, uprime som cakal ze cena bude 649 ERU a tym padom stlaci aj ceny dovezenych iPhone a zacnu ceny dosahovat realnej vysky, ale s takouto cenou nech sa idu zakopat.
no a na ten 32GB som cakal…
ja som sa bol pytat vcera v O2 a je to tak..
pri takejto cene je predaj v O2 uplne zbytocny …
bude mozne ho zobrat aj na splatky?
A neviete nahodou niekto ci sa to bude dat kupit aj na splatky??? Dakujem.
Preco by sa nedal kupit na splatky? Staci ist do banky, vybavit si spotrebny uver a mozes splacat.
huráá :)
nenazranci
môžem sa spýtať či v cee bude aj výmena za micro sim kartu, bude neblokovaný ?
jasné že sa bude dať na splátky. Robím v O2 a pojde to cez quatro bez navýšenia. Na mieste platíš 10% ceny zariadenia :)
osobne nevidim nejaky prinos pre zakaznika (ale samozrejme, kto na to myslel…). Nedotovana cena rovnaka, dotovana prakticky nie je. Navyse 32GB model tiez nedostupny..niekto sa tu chcel len nabalit.
a ked je to cez quatro tam treba aj nejke potvrdenie o prijme? pretoze som student a prirabam si iba brigadami…
Kolko chcu za vymenu sim karty?
no urcite je to lepsie vziat na splatky, lebo zaplatis 10% z ceny stroja a potom si vyberies pocet splatok. Myslim, ze ak si vyberies 10 splatok, tak vlastne 10ta splatka je ta prva platba a zvysnych 9 splatok = predajna cena pristroja. Len by ma zaujimalo, ci plati, ze ked to kupujem na cash, ci mam tu zlavu 5 alebo 10% z ceny.
si robite sradnu? aj vo velkosklade stoji 640eur. Navrhovanych 649 je dost naivne, nie?
No uvažuji o tom, že bych si ke slovenskému O2 skočil od nás z moravy, ale nikde nemají zatím uvedené ceny za 32GB bez úvazku.
Otázka:
Asi by nešlo, abych si na slovensku koupil mobil s českým úvazkem co? :D
Akom velkosklade ty truhlik? :)))
Akurat pozeram O2 stranku a na eshope ho ponukaju za 616,32€ s DPH.
Je to uz konečná cena?
Skocil som si pon ho u nas v KE. Bol som prvy v predajni a uz mali 2 kusy predajne a 1 zarezervovany, nastastie sa mi usiel posledny kus. Udajne podla zamestnancov jedina predajna v KE, ktora iP4 dostali.
dnes ráno cena v e-shope O2 – 616,32 EUR s DPH. kým som vyplnil objednávku, pri jej potvrdzovaní už bola cena 690 EUR. veľmi divné a neférové počínanie zo strany O2. majú u mňa ako ich klienta ďaľší mínusový bod.
O2:
13.9. zaradeny do predaja
14.9. vypredany a stiahnuty z ponuky
:)