Bývalý viceprezident Applu ide do firmy Cisco

Bývalý viceprezident pre hardvér v Apple, Mark Papermaster, ktorý opustil spoločnosť v auguste tohto roku, teraz zasadá na popredné kreslo vo firme Cisco. Po jeho odchode z Apple pred troma mesiacmi sa dlho špekulovalo, či malo jeho odstúpenie niečo dočinenia s problémami s anténou na iPhone 4. The Wall Street Journal potom priniesol správu, že skutočnou príčinou boli personálne nezhody a „kultúrna nekompatibilita“, Apple oficiálne stanovisko nikdy nevydal. V spoločnosti vyrábajúcej sieťový hardvér a softvér bude zastávať Papermaster podobnú pozíciu ako doteraz, teda viceprezident.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.