Bundleecious – balík 6 Mac aplikácií len za 9,99 USD

Mesiac po ukončení MacUpdate Spring Bundlu je k dispozícii opäť ďalší akciový balík softvéru pre Mac. Prvý Bundleecious ponúka skôr menšie sharewarové tituly, avšak niektoré z nich sú veľmi užitočné. Za cenu $9,99 stojí balík menej ako ktorákoľvek z aplikácií kúpená samostatne. V balíku sa nachádzajú nasledovné aplikácie:

 • Ecoute ($10): Rýchly a minimalistický mediálny prehrávač pracujúci s iTunes knižnicou. Funguje ako samostatná aplikácia, preto nie je nutné mať spustené iTunes.
 • Overflow ($14,95): Nástroj na rýchle spúštanie aplikácií z docku s podobnou funkcionalitou ako vstavané Stacks.
 • DaisyDisk ($19,95): Utilita dokáže vizuálne zobraziť súbory na vašom disku a pomôcť vám tak zbaviť sa zbytočných vecí, ktoré zaberajú miesto na disku. O DaisyDisk ste sa mohli dočítať aj na MacBlog.sk.
 • Sofa Control ($15): Utilita, ktorá sprístupňuje cez ovládač Apple Remote široké možnosti. Pomocou ovládača sa dá kontrolovať množstvo aplikácií tretích strán, spúšťať skripty alebo ovládať kurzor myši.
 • Img2icns Pro ($12,90): Jednoduchý nástroj na tvorenie ikon z obrázkových súborov. Základná verzia je zadarmo, Pro verzia umožňuje napríklad export iPhone ikon a favicon pre web.
 • Headline (17 €): Minimalistická RSS čítačka prepojená s iChatom a  Mailom. Rozhranie aplikácie je veľmi sľubné a ponúka zaujímavé animácie.

V balíku sú tiež zahrnuté zľavové kupóny pre kúpu aplikácií Pixelmator a Espionage v hodnote $10, odomknú sa však až po predaní prvých tisíc kusov. Bundleecious ale nie je jedinou v súčasnosti prebiehajúcou akciou. Za zľavnenú cenu môžete kúpiť aj Screenflowbalík 5 hier (medzi nimi aj World of Goo) od nezávislých vývojárov.

komentáre
 1. Hmm, nic moc. Cena odpovídá obsahu balíku. Ale pokud je to i jen kůli jedné aplikaci, tak se to vyplatí.

  Ovšem Overflow používám již řadu let a je to trochu něco jiného než Stacks v SL. Umožňuje mít více stránek, funguje dobře ovládání klávesnicí, a je dostupný i ze stripbaru. Cože je mimochodem velmi příjemné, jen kdyby nezabíral ikonu v Docku (v programu jde vypnout, ale nefunguje to).

  DaisyDisk tu byl nedávno v konkurenčním balíku.

  0
  0
 2. Super balik podla mna, kupil som si ho. Vsetko vyuzijem a Ecoute je u mna genialny player, skoda za som nevedel o nom skor.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.