Biely iPhone 4 bude dostupný až neskôr v tomto roku

Apple len pred chvíľou v tlačovej správe oznámil, že biela verzia iPhonu 4 nebude dostupná koncom mesiaca, ale odkladá sa na neurčitý termín „neskôr v tomto roku“. Obe farebné verzie telefónu sa mali pôvodne začať predávať 24. júna, biely model bol však odložený kvôli údajným problémom vo výrobe. Na nedávnej tlačovej konferencii, ktorá riešila problémy s anténou, Apple ohlásil dostupnosť na konci júla, ani túto métu sa mu však nepodarilo splniť. Na čierny model, ktorý sa aj napriek veľkým problémom s anténou predáva obrovskou rýchlosťou sa musí čakať niekoľko dní až týždňov.

iPhone 4 sa momentálne predáva v USA, Anglicku, Francúzsku, Nemecku a Japonsku, v piatok 30. júla sa k nemu pridá ďalších 17 krajín (medzi inými aj susedné Rakúsko). V Česku a na Slovensku by sa telefón mal objaviť v priebehu augusta alebo septembra.

komentárov
  1. Predpokladam ze problemy z bielou farbou su len vymyslene, a skutocna pricina opozdenia je implementovanie upravenej anteny bez problematickeho vypadavania signalu.

    0
    0
  2. 2 Marek – v takom pripade bych ich potom 3mil+ uzivatelov ciernych iP4 zozrali… Problemy s antenou na iP4 uz musi Apple zahrat asi len do autu a potom ich s iP5 s velkou slavou vyriesit (mozno)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.