Apple používa nové skrátené odkazy na obsah v iTunes Store

Ak často zdieľate obsah z iTunes Store, zrejme ste si už stihli všimnúť, že Apple začal používať pre tieto skrátené odkazy nový tvar. Skrátené odkazy využívajú doménu „iTun.es“, konkrétny link potom vyzerá tak, ako máte možnosť vidieť na nasledujúcom obrázku. Takýto link sa vám vytvorí napríklad vtedy, keď dáte zdieľať niečo z iTunes Store na Twitter.

komentáre
  1. vvv:
    O to tu nejde, ide o to ze to je skryte slovo iTunes cize iTun.es aby usetrili miesto za „.com“. Rovnako ako ked ma Google svoje Goo.gl, tiez nikto neriesi ze to je domena Grónska ;)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Teraz je ten správny čas na upgrade iPhonu

Ak používaš iPhone staršej generácie, pravdepodobne už cítiš, že nastal čas na zmenu. Výkon, fotoaparát, výdrž batérie či úložisko – to všetko dnes zohráva väčšiu rolu než kedykoľvek predtým. iStores, najväčší Apple Premium Partner na Slovensku, prináša možnosť, vďaka ktorej si môžeš nový iPhone zaobstarať výhodnejšie než si myslíš.
Apple AirTag (2026)
pokračovanie článku

Apple predstavil AirTag 2. generácie

Apple dnes predstavil AirTag druhej generácie, nástupcu šikovného lokátora z roku 2021. Okrem dlho očakávaných noviniek prináša aj príjemné prekvapenie v podobe zachovanej ceny.