90 % počítačov nad 1000 USD boli Macy

Najnovší prieskum ukázal, že až 90 % všetkých počítačov predaných vo štvrtom kvartáli 2009 s cenou vyššou ako 1000 USD boli Macy. Apple taktiež oproti predošlému roku zdvojnásobil svoj podiel v predaji počítačov od 500 do 1000 USD z 5 % na 10 %, pričom najväčšiu zásluhu na tom majú MacBooky a Mac mini. Prieskum platí pre USA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Teraz je ten správny čas na upgrade iPhonu

Ak používaš iPhone staršej generácie, pravdepodobne už cítiš, že nastal čas na zmenu. Výkon, fotoaparát, výdrž batérie či úložisko – to všetko dnes zohráva väčšiu rolu než kedykoľvek predtým. iStores, najväčší Apple Premium Partner na Slovensku, prináša možnosť, vďaka ktorej si môžeš nový iPhone zaobstarať výhodnejšie než si myslíš.
Apple AirTag (2026)
pokračovanie článku

Apple predstavil AirTag 2. generácie

Apple dnes predstavil AirTag druhej generácie, nástupcu šikovného lokátora z roku 2021. Okrem dlho očakávaných noviniek prináša aj príjemné prekvapenie v podobe zachovanej ceny.