1Password teraz dostupný aj na Windows

Manažér hesiel 1Password je jednou z najobľúbenejších aplikácií na Mac. Po príchode App Store sa produkt stal dostupným aj na iPhone a iPod touch a s predstavením iPadu aj tam. Od piatku je beta verzia programu konečne dostupná aj na najrozšírenejšiu počítačovú platformu — Windows. Vzhľadom na aktálnu verziu má program ešte ďaleko od estetického vzhľadu verzie na Mac, no fanúšikovia, ktorí používajú v práci PC sa mu určite potešia.

1Password slúži na uchovávanie hesiel na internetových stránkach, ale aj detailov z kreditných kariet či iných údajov, ku ktorým sa nemá nikto dostať. Verzia na Windows zatiaľ nepodporuje import z Macu ani iPhonu, avšak môžete nastaviť synchronizáciu databázy napríklad cez Dropbox. Program môžete sťahovať tu. Dátum dostupnosti finálnej verzie, ani jej cena zatiaľ neboli zverejnené.

komentáre
  1. Ja tiez. Je len skoda, ze nie je aj na iPhone. Aj by som si zan na tejto platforme priplatil. 1password by mi vyhovoval na win v portable verzii. V praci nie som win admin.

    0
    0
  2. Ahoj mám ip4 a win7. Mám plnú verziu tohto programu na ip4 a free na windows, skusal som to uz dvakrat rozbehnut, no neviem nastavit tu synchronizaciu ani sparovanie, alebo ako sa to riesi. siahol som teda po tom dropboxe, alebo co to je, no taktiez to neviem rozbehnut a nenasiel som na nete zatial navod ako tu synchronizaciu nastavit :( uz fakt nvm co mam robit. Otec to ma vsetko rozbehnute, ale on ma mac a nevie mi taktiez poradit. mam dojem ze tato win verzia je dost divna.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť