Výhercovia súťaže #6 – matné fólie Be.Ez pre Apple MacBook 13″ a Apple MacBook Pro 15″

Do šiestej súťaže s MacBlog.sk o matné fólie pre počítače Apple MacBook sa so svojim komentárom zapojilo cez 240 návštevníkov. Z databázy sme vyselektovali 2 náhodné komentáre, ktorých autori sa stávajú výhercami tejto súťaže.

Výhercovia:

  • Patrik Polák, ČR
  • Marek Kuzma, SR

Gratulujeme.

Prosíme výhercov, aby nám čo najskôr zaslali zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@www.macblog.sk, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti.

Ešte raz gratulujeme, a všetkým zúčastneným samozrejme ďakujeme za účasť – možno budete mať šťastie v nasledujúcej súťaži.

komentárov
  1. Děkuji za gratulace :-). To je ale klika, ted sem napsal mail, takze jestli folie dojdou, tak se s panem Markem Kuzmou muzem urcite na nejake recenzi domluvit.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.