Výhercovia súťaže #6 – matné fólie Be.Ez pre Apple MacBook 13″ a Apple MacBook Pro 15″

Do šiestej súťaže s MacBlog.sk o matné fólie pre počítače Apple MacBook sa so svojim komentárom zapojilo cez 240 návštevníkov. Z databázy sme vyselektovali 2 náhodné komentáre, ktorých autori sa stávajú výhercami tejto súťaže.

Výhercovia:

  • Patrik Polák, ČR
  • Marek Kuzma, SR

Gratulujeme.

Prosíme výhercov, aby nám čo najskôr zaslali zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@macblog.sk, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti.

Ešte raz gratulujeme, a všetkým zúčastneným samozrejme ďakujeme za účasť – možno budete mať šťastie v nasledujúcej súťaži.

komentárov
  1. Děkuji za gratulace :-). To je ale klika, ted sem napsal mail, takze jestli folie dojdou, tak se s panem Markem Kuzmou muzem urcite na nejake recenzi domluvit.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.