Výhercovia súťaže #14 – 3 krabicové verzie systému Mac OS X Snow Leopard

Do štrnástej súťaže s MacBlog.sk o tri originálne krabicové verzie systému Mac OS X Snow Leopard sa so svojim komentárom zapojilo cez 1000 návštevníkov, čo je zároveň znova historicky rekordná účasť.

Z databázy sme vyselektovali tri náhodné komentáre, ktorých autori sa stávajú výhercami Mac OS X Snow Leopard.

Výhercami sú:

 • Lucia Galovičová
 • Tomáš Csémi
 • Filip Bačák

Gratulujeme!

Prosíme výhercov, aby nám čo najskôr zaslali zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@www.macblog.sk, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti.

Ešte raz gratulujeme, a všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za účasť – možno budete mať šťastie v nasledujúcej súťaži.

komentárov
 1. no ja som moje stastie vycerpal asi ked som mal 7 a kupil som si zreb :) vyhral som 20sk :) heh no ale congratulation vitazom, a ak maju nejaky navod ako prinavratit stastie, sem sniiiiiiiim :D :D

  0
  0
 2. Tak ještě minule jsem si ztěžoval, že bych taky chtěl vyhrát!
  A už je to tady :-) štěstí asi mělo volno!!!!!

  Děkuji

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.