Výhercovia súťaže #14 – 3 krabicové verzie systému Mac OS X Snow Leopard

Do štrnástej súťaže s MacBlog.sk o tri originálne krabicové verzie systému Mac OS X Snow Leopard sa so svojim komentárom zapojilo cez 1000 návštevníkov, čo je zároveň znova historicky rekordná účasť.

Z databázy sme vyselektovali tri náhodné komentáre, ktorých autori sa stávajú výhercami Mac OS X Snow Leopard.

Výhercami sú:

 • Lucia Galovičová
 • Tomáš Csémi
 • Filip Bačák

Gratulujeme!

Prosíme výhercov, aby nám čo najskôr zaslali zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@macblog.sk, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti.

Ešte raz gratulujeme, a všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za účasť – možno budete mať šťastie v nasledujúcej súťaži.

komentárov
 1. no ja som moje stastie vycerpal asi ked som mal 7 a kupil som si zreb :) vyhral som 20sk :) heh no ale congratulation vitazom, a ak maju nejaky navod ako prinavratit stastie, sem sniiiiiiiim :D :D

  0
  0
 2. Tak ještě minule jsem si ztěžoval, že bych taky chtěl vyhrát!
  A už je to tady :-) štěstí asi mělo volno!!!!!

  Děkuji

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.