Výherca súťaže #13 – Router Apple AirPort Express so streamingom hudby cez WiFi

Do trinástej súťaže s MacBlog.sk o router Apple AirPort Express sa so svojim komentárom zapojilo takmer 900 návštevníkov, čo je zároveň rekordný počet. Zdá sa, že o Apple „gadgety“ je veľký záujem, a tak sa do budúcna občas pokúsime ponúkať v súťažiach výhry resp. produkty podobného charakteru. V nasledujúcej súťaži však budeme súťažiť o nový operačný systém Mac OS X Snow Leopard, takže pokiaľ ste nestihli predobjednávku alebo nestihnete kúpu počas prvých obmedzených skladových zásob, jeden snežný leopard zostal samozrejme v rezerve pre jedného z čitateľov servera MacBlog.sk.

Z databázy sme vyselektovali jeden náhodný komentár, ktorého autor sa stáva výhercom súťaže o AirPort Express.

Výhercom sa stáva:

  • Kateřina Zelená

Gratulujeme!

Prosíme výhercu, aby nám čo najskôr zaslal zvyšok korešpodenčných údajov (ulica, PSČ, mesto) na sutaz@www.macblog.sk, kde si dohodneme ďalšie podrobnosti.

Ešte raz gratulujeme, a všetkým ostatným zúčastneným ďakujeme za účasť – možno budete mať šťastie v nasledujúcej súťaži.

komentárov
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.