Video z rozbaľovania Magic Mouse

Na co si dávat pozor při rozbalování vaši nové Magic Mouse demonstruje následující video. Server tuaw.com, který video také zveřejnil, jej vtipně popsal Man vs. Tape. Kompletní recenze Magic Mouse se na MacBlog.sk objeví co nevidět.

komentár
  1. Pomooooc, to je stupidne video. Kto sa chce niekolko minut pozerat na chlapika ktory nevie rozbalovat tovar, zrejma neprezil v socializme ani jeden rok, kedze uz obycajne noznicky su velmi velmi nebezpecne :D a treba davat pozor. :D Dalej ako tam keca niekolko dalsich minut o vsetkom tom, co sa uz popisalo na nete, co sa da povedat dvoma vetami povie desiatimi … a prehadzuje si mysku v ruke, ako prave prineseny kusok horniny z Marsu … Ani sa to neda dopozerat, co som aj urobil. :)

    Warning! Zbytocny zabijak casu.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.