Súťaž s MacBlog.sk #8 – VMware Fusion, krabicová verzia

Keďže mnoho užívateľov počítačov Apple potrebuje k svojej práci aspoň jednu aplikáciu, ktorá pre Mac OS X neexistuje, v tom prípade je nevyhnutné použiť rozšírenejší operačný systém Windows. Možnosti spúšťania Windows na Macu už určite poznáte, preto nie je nutné zachádzať do detailov.

Softvér VMware Fusion poskytuje možnosť inštalovať ďalší operačný systém v prostredí Mac OS X, a umožní vám spúšťať nevyhnutné aplikácie aj bez reštartovania počítača. Vzhľadom na popularitu a obľúbenosť tohto softvéru sme sa rozhodli zaradiť ho do v poradí ôsmej súťaže s MacBlog.sk.

Za poskytnutie produktu VMware Fusion v hodnote 70 eur do súťaže ďakujeme spoločnosti Software Partner, Apple Premium Reseller.

Princíp súťaže zostáva rovnaký. Stačí napísať akýkoľvek krátky komentár k tomuto článku (nie e-mailom) s jasne indetifikovateľným pravým celým menom a priezviskom (napr. „Chcem sa zapojiť do súťaže. Peter Novák.“ a pod.), na ktoré bude neskôr výhra zaslaná. Príspevky nespĺňajúce toto kritérium nebudú zobrazené. Z komentárov náhodne vyžrebujeme výhercu, ktorého meno uverejníme na konci súťaže v samostatne publikovanom článku. Prosíme všetkých súťažiacich, aby pravidelne sledovali server MacBlog.sk, výherca je povinný po oznámení výsledku čo v najkratšom čase napísať na sutaz@www.macblog.sk kvôli doručeniu výhry.

Súťaž samozrejme platí aj pre českých návštevníkov – výhry zasielame v rámci SR a ČR. Súťažiť môžu aj výhercovia z ktorejkoľvek predošlej súťaže.

Súťaž trvá 7 dní, od 20. 2. 2009 do 26. 2. 2009 (vrátane).

Pripomíname, že podvodníkov, ktorí si oproti férovým návštevníkom zvyšujú šance na výhru odhalíme ľahko, ich komentáre sú povolené, avšak interne v rámci systému diskvalifikované. Neodosielajte komentár viackrát pod tým istým menom, počkajte na povolenie komentára administrátorom (24 až 48 hodín).

SWP logo
komentárov
 1. Apple Macintosh su skvele pocitace s genialnym operacnym systemom, cely Microsoft a jeho Windows je jeden velky omyl ludstva. Pan Gates mal len trosku stastia, ked velka IBM implementovala MS DOS do svojich PC XT a AT. Komunitu Apple som obohatil nedavno – cesta bola oklukou – najprv som mal iPhone a jeho genialita ma privieda na webove stranky ako je tato, kde som si pozornejsie zacal vsimat clanky o Apple – a otvoril sa mi novy svet. Uz mesiac som nadsenym uzivatelom OS X Leopard a nevychadzam z udivu ako uzasne na mojom novom Intel Core 2 Duo 2,4 Ghz iMacu vsetko bezi, aky je to stabilny, rychly, bezpecny a na uzivanie velmi jednoduchy a privetivy system.. Vivat Apple! A dakujem aj tvorcom tejto stranky za velmi prijemne citanie, ktore nam pripravujete.

  0
  0
 2. Tiez sa zapajam do sutaze. VmWare Fusion je skvely software, sam som premyslal nad heho kupou, preto by som bol rad, ak by sa podarilo vyhrat tuto cenu. Marek Olejar

  0
  0
 3. VMWare Fusion je fajn, občas je potřeba testovat i windows aplikace v nativním prostředí. Připojuji se do soutěže

  0
  0
 4. Rád bych se zúčastnil soutěže, třeba budu mít štěstí a budu si moc pustit svoje neoblíbené win xp :-) Naumovič Vladislav

  0
  0
 5. Zapajam sa do sutaze. Jediny program, ktory mi v Macu chyba je pre update mojho mobilu…..a potom, ze si nekup iphone…..haha

  0
  0