Súťaž s MacBlog.sk #6 – Exkluzívne matné fólie Be.Ez LE cristal screen protection pre Apple MacBook 13″ a Apple MacBook Pro 15″

Diskusia k článku na tému lesklých a matných displejov celkom jednoznačne potvrdila, že lesklé displeje medzi užívateľmi nie sú veľmi v obľube. Preto sme pripravili (v poradí už šiestu) súťaž o horúcu novinku od známej spoločnosti Be.Ez zaberajúcej sa rôznymi obalmi a púzdrami vysokej kvality pre počítače a periférie Apple. Kvalitné matné fólie LE cristal screen protection vyrobené pre uhlopriečky 13″ a 15″ rady MacBookov vyriešia problém s odrazmi na štandardnej lesklej povrchovej úprave displeja. V prípade nespokojnosti je možné fóliu bez problémov odstrániť. Fólia 13″ by mohla teoreticky pasovať aj na MacBook Air.

Francúzska Be.ez zatiaľ tieto produkty v tejto chvíli ešte nemá zaradené v katalógu na svojich webových stránkach, ide teda o exkluzivitu, ktorú na internete nenájdete. Oficiálne PDF príručky si môžete stiahnuť priamo z macblog.sk: pre 13 palcový modelpre 15 palcový model

Po skončení súťaže budú vyžrebovaní dvaja výhercovia, každý z nich má samozrejme možnosť vybrať si vhodný produkt pre svoj model počítača. Fólie si tiež môžete zakúpiť v online shope spoločnosti Software Partner.

Princíp súťaže zostáva rovnaký. Stačí napísať akýkoľvek krátky komentár k tomuto článku (nie e-mailom) s jasne indetifikovateľným pravým celým menom a priezviskom (napr. „Chcem sa zapojiť do súťaže. Peter Novák.“ a pod.), na ktoré bude neskôr výhra zaslaná. Príspevky nespĺňajúce toto kritérium nebudú zobrazené. Z komentárov náhodne vyžrebujeme výhercov, ktorých mená uverejníme na konci súťaže v samostatne publikovanom článku. Prosíme všetkých súťažiacich, aby pravidelne sledovali server MacBlog.sk, výherca je povinný po oznámení výsledku čo v najkratšom čase napísať na sutaz@macblog.sk kvôli výberu a doručeniu výhry.

Súťaž samozrejme platí aj pre českých návštevníkov – výhry zasielame v rámci SR a ČR. Súťažiť môžu aj výhercovia z ktorejkoľvek predošlej súťaže.

Súťaž trvá 7 dní, od 17. 1. 2009 do 23. 1. 2009 (vrátane).

Nezabúdajte, že podvodníkov, ktorí si oproti férovým návštevníkom zvyšujú šance na výhru odhalíme ľahko, ich komentáre sú povolené, avšak interne v rámci systému diskvalifikované. Neodosielajte komentár viackrát pod tým istým menom, počkajte na povolenie komentára administrátorom (24 až 48 hodín).

SWP logo
komentárov
 1. Zapájam sa aj ja ALE s tým, že keď vyhrám a keďže to k životu nepotrebujem – ďalej to darujem návštevníkovi Macblogu podľa vlastného výberu.

  0
  0
 2. sa zapaja, lebo ho uz nebavi pozerat sa pri praci na sameho seba a plasticka operacia je zasadnejsie riesenie, ku ktoremu nechce radsej kvoli bolesti pristupit…

  0
  0
 3. Tak ja bych se tedy take pridal :-) Mam novy model MacBooka “13” tak by me zajimalo jaky efekt by ta folie mela :-) Ikdyz osobne proti lesklim displejum nic nemam :-) ale treba me folie presvedci.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.