Súd o multitouch s Elan Microelectronics

Firma Elan Microelectronics se začala soudit s Apple. Apple údajně zneužil dva jejich patenty na multi-touch technologii a to jak v iPhone tak i v touchpadu MacBooků, které podporují multi-touch gesta. Firma žádá okamžité zastavení prodeje všech zařízení podporujících tuto technologii a finanční náhradu, jejíž suma není známá.

komentáre
  1. To ano ale me to spis pripada ze si firma pockala, az Apple vydela poradne penize s touto technologii. Proc je zalovat v dobe kdy diky tomu neziskali ani korunu, kdyz si mohu pockat az vydelali miliardy dolaru.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.