Nová reklama Get a Mac na dvadsiatich prominentných weboch internetu

Apple začal v poslední době své reklamy více prezentovat na různých webech. Nyní dokonce vytvořil speciální reklamu Get a Mac, která je umístěna pouze na vybraných 20 webech. O tom, že se nejedná jen tak o nějaké weby s malou návštěvností svědčí následující výčet:

New York Times, Wall Street Journal, Washington Post, Slate, The Atlantic, The Daily Show, Tech: Wired, PC World, PC Magazine, Cnet, CNN Tech, Ars Technica, ZDNet, Sports Ilustrated, YouTube, The Onion, Metacafe, Instructables, HowStuffWorks, Sa­lon

Na reklamu se můžete podívat zde:

komentárov
  1. Jen bych podotkl, že nejde, jak píšete, o novinku. Stejnou reklamu (technicky, ne obsahově), měl A. v NYT už s Vistou!

    0
    0
  2. …veru nech si pise kto chce, co chce, na apple reklamy, no mne pripadaju vsetky Apple reklamy podstatne inteligentnejsie a vtipnejsie ,ako napriklad nedavne “laptop hunters” od MS. Aj ked jednu podarenu laptop hunters som videl, ale tam sa strielalo… ;-)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.