Nová kampaň spoločnosti Microsoft – PC lacnejšie ako Apple

Spoločnosť Microsoft spustila v USA agresívnu kampaň zameranú na porovnanie cien počítačov Apple a počítačov iných „PC“ značiek. Ťahúňom kampane je TV spot „Lauren“, kde hlavná postava Lauren hľadá presnosný počítač do 1000 USD, pričom Apple ponúka v tejto cene len 13 palcový model MacBook.

komentáre
  1. Akoze je to hnusne od nich ale za to uprimne. No bol by som zvedavy na cenu MICROSOFTBOOKU keby ho vyrobili…. fakt ze zvedavy

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.