Společnost Apple nečekaně poskytla vývojářům další beta verzi iPhone firmware s kódovým označením iPhone firmware 3.0 Beta 5 build 7A312g. S novým firmwarem vydala společnost Apple i novou verzi iTunes 8.2 pre-realease, která je dostupná samozřejmě pouze vývojářům a je také potřebná k instalaci nového firmwaru.

— Predchádzajúci
Magnetometr v novém iPhone a možnost vypnutí akcelometru
Následujúci —
Nová reklamá kampaň Apple s názvom "Pod tým všetkým je to stále Windows"
Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Telekom zavŕšil rok masívnym sprístupnením 5G siete
- 20. decembra 2025
- 1 komentár
Dosiahol pre Slovensko ultimátne pokrytie 99,1% a prináša aj sieť novej generácie 5G SA v rovnakom pokrytí.
Jeff Williams bol nominovaný do dozornej rady Disney
- 17. decembra 2025
- pridaj komentár
Bývalý prevádzkový riaditeľ (COO) spoločnosti Apple Jeff Williams bol spočiatku vnímaný ako možný nástupca Tima Cooka v pozícii CEO. Dávalo to prirodzený zmysel, keďže tranzíciu z COO na CEO podstúpil pred vyše 10 rokmi aj Cook.
Aké novinky prinesie HomePod Touch, nová smart centrála od Applu?
- 17. decembra 2025
- pridaj komentár
Prakticky až do spustenia koncoročných zliav sa hovorilo o tom, že Apple tento rok uvedie na trh nové generácie Apple TV, HomePodu mini a tiež nového tretieho produktu, ktorý by sa mohol volať HomePod Touch.
Knižný tip: Zdrojový kód – Bill Gates
- 16. decembra 2025
- pridaj komentár
Autentický príbeh filantropa a jedného z najvplyvnejších lídrov modernej doby v oblasti biznisu a inovácií.
Macworld priblížil, aké novinky prinesie AirTag 2 a nový HomePod mini
- 16. decembra 2025
- pridaj komentár
Portál Macworld pokračoval v analýze interného prototypu iOS a objavil v ňom početné množstvo informácií o pripravovaných zariadeniach. Prekvapivo sa tu nachádzajú zmienky aj o HomePod mini 2 a AirTag 2.
Na internete sa objavili prvé informácie o iOS 26.4, iOS 27 aj iOS 28
- 16. decembra 2025
- pridaj komentár
Macworld sa tento týždeň dopracoval k internému prototypu systému iOS 26, možno ešte z čias, kedy ho Apple interne označoval ako iOS 19. Zdrojový kód systému toho odhalil naozaj veľa, možno podstatne viac, než by si Apple prial. A týka sa to nielen hardvéru, ale aj softvéru.
