Český T-Mobile oficiálne zverejnil ceny iPhone 3GS 32 GB

Český operátor T-Mobile prostredníctvom tlačovej správy zverejnil cenové podmienky pre nový iPhone 3GS 32 GB a korešpondujúce paušály. V tlačovej správe sa neuvádzajú žiadne detaily ohľadom 16 GB verzie, pravdepodobne tento model nebude operátor ponúkať a sústrediť sa najprv na dopredaj 3G modelu so 16 GB pamäťou. Cena za nedotovaný iPhone 3GS 32 GB je 19 999 Kč.

komentáre
  1. Mám 100 chutí zabalit zodpovědné persóny v TM CZ do sudu a hodit do nějaké přehrady (nejlépe tak Tři soutěsky). Neuvěřitelné!!!
    Vyzývám k sabotáži zdejších dementních operátorů formou kupování iPhone v zahraničí – sám půjdu příkladem (i kdyby to mělo být ještě dražší – kvůli koupi za nedotovanou cenu).

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.