Apple je šiestou najcennejšou značkou sveta popri Google, IBM, Microsoft, Coca-Cola a McDonald’s

Oblíbený žebříček nejcennějších značek světa byl opět aktualizován (CZ). Na první pozici nic nového, vede stále Google. Odhadovaná hodnota této značky však vzrostla z loňských 86 miliard na stávajících 100 miliard dolarů. Na druhém místě se s hodnotou 76 miliard dolarů umístil Microsoft. Z počítačových firem se vysoko umístily ještě značky IBM (4. místo, 67 miliard dolarů) a Apple (6. místo, 63 miliard dolarů). První šestku IT firmám narušily pouze Coca-Cola a McDonald’s.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 18 bude zrejme podporovať tieto zariadenia

Tak ako každý rok, aj v 2024 nás čaká nová verzia operačného systému iOS. A ako tomu už býva, s rastúcimi nárokmi sa čas od času stane, že Apple ukončí podporu niektorých starších zariadení.
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
pokračovanie článku

iStores prináša prémiový zážitok z Apple produktov do novootvorenej predajne v bratislavskom Avione

iStores, najväčší predajca produktov Apple na Slovensku, otvára 22. marca 2024 v bratislavskom Avione prvú predajňu Apple Premium Partner (APP), ktorá je svojím konceptom, úrovňou služieb a zákazníckym zážitkom doposiaľ najbližšie k predajniam Apple Store. Jediný priestor svojho druhu na Slovensku ponúkne na ploche 250 m2 nielen širokú škálu produktov Apple, ale aj kompletný servis, poradenstvo a unikátnu zákaznícku skúsenosť prostredníctvom školení a workshopov v jedinečnom interiéri s prémiovým vybavením.