Vizualizér Magnetosphere v iTunes 8 (video)?

9. september sa blíži, podľa rôznych zdrojov by mal byť na Apple evente „Let’s Rock“ uvedený nový iTunes 8 s inteligentnými „Genius“ playlistmi (automatické zaraďovanie piesní do playlistu podľa určitých kritérií, program sa „učí“, akú hudbu počúvate a pod.), samozrejme nový iPod nano 4. generácie, pravdepodobne sa dočkáme aj firmware 2.1 s novými funkciami pre iPhone a iPod touch.

Apple urguje média – podľa spoločnosti Apple je táto septembrová udalosť skutočne veľkou udalosťou plnou noviniek.

Do iTunes 8 by však mal byť pridaný nový vizualizér Magnetosphere. Vizualizér doteraz vyvíjal šikovný programátor Robert Flight404 vo forme pluginu, nedávno však užívateľov informoval, že tento vizualizér bol predaný „tretej strane“.

Napriek tomu, že vizualizéry veľa z nás nepoužíva, Magnetosphere je podľa môjho názoru jeden z najlepších vizualizérov, aké som mal možnosť vidieť. V istej chvíli by sa dal nazvať až romantickým. Odporúčame pozrieť, hlavne HD QuickTime verziu vo vysokej kvalite s pomalšou hudbou.

komentárov
 1. Už sa teším a som aj velmi zvedavý, ako bude nakoniec iPod nano vyzerať… :D:D:D Tá vizualizácia je naozaj očarujúca. Najmä v QT videu. A ďalšia vec, čo ma zaujíma je iTouch. Dúfam že o žiadne veľké zmeny npôjde, lebo ja vlastním 1G a kúpil som si ho len pred 2 mesiacmi. Takže dúfam, že nič špeciálne, ako GPS modul nebude mať :))))

  0
  0
 2. Je to jenom počítačová animace. Ale nejlepší vizualizér hudby, jaký jsem kdy viděl. :-) Doufejme, že hudba nebyla speciálně vybrána, aby mu byla po chuti. Pokud je opravdu tak super, bude WMP vypadat jako levná napodobenina.

  0
  0
 3. Ty inteligentní playlisty jsou už nějakej pátek v Amaroku, škoda, že se iTunes nepřiblíží v tomto i prací s databází mp3 jako je průběžná kontrola adresářů. Několikahodinový rebuild databáze po smazání několika alb z disku je trochu nudná věc…

  0
  0
 4. to freddy: to je jen nepochopeni itunes. Pokud si zaskrtnes v preferencich, aby to kopiroval do sveho adresare (da se nastavit jaky chces), da se mazat primo v itunes. Navic umi nastavit strukturu adresaru podle tagu. V praxi pak staci pretahnout mp3 do Music a itunes si vse zorganizuje sam

  0
  0
 5. to oxygen: no to je právě to co nechci, protože používám adresář mp3 na externím disku a přistupuju tam ještě z jiných systémů tak to chci mít ve vlastní struktuře.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.