iPhone Jailbreak 1.1.3, Apple by mal nadviazať zmluvu s NBC, hra Block Breaker a Pole Position


Jailbreak 1.1.3 pre iPhone a iPod touch

Pred pár dňami bola vydaná nová verzia Jailbreaku pre iPhone a iPod touch, a tak boli vyvrátené predpoklady, že update vyjde až po vydaní SDK. Zatiaľ je aplikácia dostupná len pre Windows (pre Mac OS X by mala prísť vraj čoskoro) a od užívateľov sa vyžaduje upgrade z verzie 1.1.1 alebo 1.1.2 iPhonu/iPodu touch, ktorý už bol „jailbreaknutý“ – inak povedané, ak ste nainštalovali uptade 1.1.3, budete musieť downgradovať softvér späť. UPDATE: Jailbreak je vydaný už aj pre užívateľov Apple.

Chýr: Apple a NBC Universal sa plánujú udobriť

Viaceré internetové denníky začali rozširovať správu, že Apple a NBC by mali začať novú spoluprácu. Po pomerne dosť naštrbených pracovných vzťahoch by sa mali spoločnosti uzmieriť a čiastočne o tom napovedajú aj slová Jeffa Zuckera z NBC, ktorý sa pre The Financial Times o Apple vyjadril slovami: „Vždy sme obdivovali Apple a chceme s ním robiť biznis“, dodávajúc: „Sme veľký fanúšikovia Steva Jobsa.“ Ak ste si čítali staršie články, určite ste si všimli rozdiel v tóne hlasu od NBC (alebo aspoň voľbu viac asertívnej slovnej zásoby). Faktom je, že spoločnosti ani nemajú veľmi na výber – takto strácajú obe, zatiaľčo by mohli získavať a s príchodom Apple TV Take 2 a novej služby iTunes Rentals by sa zisky na základe zvýšeného dopytu mohli zvýšiť ešte viac.

Nové hry Block Breaker Deluxe a Pole Position: Remix

Spoločnosť Gameloft vydala pre iPody (classic, nano, video) novú arkádovú hru Block Breaker Deluxe. Nie je to prvá hra od tejto spoločnosti, minulý rok vydala pre iPody hry Brain Challenge a LOST. Ďalšou novinkou, či skôr znovu-vydanie viac než 20-ročnej klasiky na trochu odlišnej hernej konzole, je závodná hra Pole Position: Remix od spoločnosti Namco Networks America. Obe hry je možné zakúpiť si prostredníctvom iTunes Store za cenu $4,99.

komentárov
 1. uz som ho aj skusal, ale po nejakych 17 minutach mi to zdochlo a ukazalo iba apple logo tak som cakal este asi pol hodku a potom som skusil restart ale nepomhlo ani to, stale nabiehalo len apple logo tak som to restoroval cez 1.1.1 na 1.1.2 a som tam kde som bol :)

  0
  0
 2. Ak ti to po update cez instaler a reštarte ukáže connect to iTunes, stačí iPhone znova oživiť cez iBrick a máš hotovo.

  0
  0
 3. Ja mam oficilany jailbreak 1.1.3 od DEV TEAMu 2. den a zatial vsetko facha bezchybne akurat ze synchronizacia smeruje do /var/root a nie do /var/mobile ale riesi to fix. Ja som si to radsej cez Fugu prekopcil do /mobile cize mam vsetko v iPhone.

  0
  0
 4. ja mam touch 1.1.3 cize ziaden jailbreak nehrozil,cez vykend som to downgradeol na 1.1.1 a appsnapp cez jailbreakme mam v iTouchi..pockam kym to zoficialnia aj pre 1.1.3 potom natiahnem spat 1.1.3 a aplikacie budem riesit cez 1.1.3

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.