Update MacBlogu: Akcie a školenia

Do vrchného menu MacBlogu sme dnes pridali záložku Akcie a školenia. Obsah tejto sekcie budeme pravidelne aktualizovať.

Momentálne zoznam obsahuje školenia konané v predajniach iStyle Bratislava a Košice. Ak máte tipy na iné miesta, kde prebiehajú ľubovolné akcie spojené s Apple (workshopy, prezentácie, tutoriály, stretnutia a iné), dajte nám vedieť v diskusii alebo priamo na mail: macblog@www.macblog.sk.

komentár
  1. to je sice fajn , ze budu skolenia, ale najprv by museli doticny z iStyle mat zapnuty mobil, neda sa tam na kontakt vobec dovolat!
    vie na nich este nejake ine cislo?

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.