SuperDrive Firmware Update 2.1

Ak si dnes spustíte „Software Update“, je veľmi pravdepodobné, že narazíte na aktualizáciu firmware pre SuperDrive mechaniky. V popise sa spomína, že zvyšuje spoľahlivosť čítania „len“ CD médií. Program Update firmware sa nainštaluje do cesty /Application/U­tilities, kde obdržíte ďalšie inštrukcie k uskutočneniu aktualizácie. Doporučujeme túto aktualizáciu využiť len v prípade, že máte naozaj problémy s načítaním niektorých CD médií.

komentáre
 1. radši aktualizovat nebudu, ještě ani neopravili problém s usb a wifinama co maj lidi, ještě tak si rozesrat cd..

  0
  0
 2. Po update sa mi zda, ze MBP po otvoreni je tichsi. Predtym ked som otvoril notebook bolo citelne pocut mechaniku – take zabzucanie. Teraz to zabzucanie je tichsie.

  0
  0
 3. Vlado: aj mne sa to stava, ked som pod Windowsom. Hlavne na DVD San Andreas. zacne uplne hlasno hucat, potom prestane. neviem cim to je, no DVDckom asi nie, kedze pod OS X mi to nerobi ani s jednym. ako velmi Ti to huci? mas decibelmeter? ;-)

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.