SuperDrive Firmware Update 2.1

Ak si dnes spustíte „Software Update“, je veľmi pravdepodobné, že narazíte na aktualizáciu firmware pre SuperDrive mechaniky. V popise sa spomína, že zvyšuje spoľahlivosť čítania „len“ CD médií. Program Update firmware sa nainštaluje do cesty /Application/U­tilities, kde obdržíte ďalšie inštrukcie k uskutočneniu aktualizácie. Doporučujeme túto aktualizáciu využiť len v prípade, že máte naozaj problémy s načítaním niektorých CD médií.

komentáre
  1. Po update sa mi zda, ze MBP po otvoreni je tichsi. Predtym ked som otvoril notebook bolo citelne pocut mechaniku – take zabzucanie. Teraz to zabzucanie je tichsie.

    0
    0
  2. Vlado: aj mne sa to stava, ked som pod Windowsom. Hlavne na DVD San Andreas. zacne uplne hlasno hucat, potom prestane. neviem cim to je, no DVDckom asi nie, kedze pod OS X mi to nerobi ani s jednym. ako velmi Ti to huci? mas decibelmeter? ;-)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.