Pozadie (wallpaper) Mac OS X Aqua pre užívateľov Windows

Windows Vista Blog má v hlavičke logo Windows, no pozadie je už Aqua z Mac OS X. Ikona hneď druhého publikovaného článku o Windows Remote Desktop je podozrivo podobná tej z Mac OS X Remote Desktop, a tiež je v nej pozadie Aqua. Windows Vista s Aero je pekný systém, ale jeho užívatelia dokazujú, že Mac OS X je krajší :)

Preto som pre našich čítateľov s Windows prichystal aspoň ZIP so všetkými Aqua pozadiami z Mac OS X. Rozlíšenie najobľúbenejšieho Aqua Blue (prvý na obrázku, ten ktorý vidíte aj na MacBlogu) je až 2560×1600, takže každému by malo postačovať – pre širokouhlé monitory.

UPDATE: Nakoniec som pridal do ZIPu aj wallpaper Aqua Blue v klasických rozlíšeniach 1600×1200, 1280×1024 a 1024×768. Ľavá a pravá strana musela byť mierne orezaná.

Mac OS X Aqua Wallpapers Preview

Stiahnuť ZIP (5MB).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.