Online semináre Apple zdarma

Ak ste to ešte nestihli zaregistrovať, spoločnosť Apple organizuje online semináre zdarma pre všetkých záujemcov. Pre plynulé prehrávanie potrebujete aspoň priemerne rýchle internetové pripojenie.

Semináre sú samozrejme len v angličtine, bez dobrej znalosti jazyka pre Vás asi nebudú zaujímavé. Zameranie je rozdelené do viacerých kategórií ako hudba, business, design, photo a ďalšie. Automator, GarageBand, Final Cut, rôzne rady a tipy… Dĺžky sú približne do jednej hodiny.

Môže Vás zaujímať napríklad seminár o Apple Aperture a jeho fungovaní v praxi. Organizoval ho Joe Schorr, Apple Senior Product Manager. Semináre, ktoré sa už uskutočnili, sú prístupné po registrácii a prihlásení – desiatky z nich sú už dostupné v archíve. Emailom môžete byť informovaný aj o nasledujúcich.

Apple organizuje aj eventy a školenia, niektoré dokonca tiež zdarma. Tie najzaujímavejšie sa však konajú len v USA a Kanade (na stránke seminárov mapky vpravo). V Európe je ich pomenej, konkrétne v štátoch Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko a Belgicko.

(tip prebratý od blogera MacUser-a)

komentáre
  1. Ahoj Juraj. Vdaka. Dobra informacia. Len pre uplnost by som este mozno dodal ze bezplatne skotenia, treningy a workshopy sa deju aj v slovenskom Apple prostredi. Napriklad v Kosiciach uz od konca minuleho roku bezia pravidelne skolenia pre novych Mac uzivatelov, ale aj pre zvedavcov ci zaujemcov. Je to tam fajn a som rad ze uz nieco take bezi. Ak by chcel neikto vediet viac maju plan skolenia aj na stranke http://www.istylekosice.sk Vraveli mi ze budu aj podcasty a individualne skolenia. Maju tam dobru partiu ludi, ktori su ochotni venovat vam tolko casu kolko potrebujete. (vlastna skusenost)

    0
    0
  2. Dakujeme, o iStyle KE/BA vieme a sme v kontakte s kompetentnymi ludmi. Vsetko podstatne (aj to co spominas) sa objavi na MacBlogu v blizkom case, postupne.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.