MacBlog Podcast #36

Gateway One, Firmware Update, Pripravované nové Intel Core 2 Duo, iLuv i707 FM transmitter, Tannoy i30, Updaty pre iWork 08, Ceny MS Office 2008 pre Mac, iPhone firmware 1.1.1 , HW požiadavky Mac OS 10.5 , Logic na nepodporovaných počítačoch, iMovie na G4 procesoroch

komentárov
 1. Slzička mi úkápla :,-( .

  Ondro doufám, že alespoň občas vidáš na svých stránkách zase svoje Podcasty. Nebo by jsi mohl přejít na videopodcasty alá Digit.

  No doufám, že mac komunita nepříjde o tvůj hlas :-) .

  Ať se daří!

  0
  0
 2. Maroš, už si profík. Aký som mal na teba názor (určite som nebol sám…) keď som ťa prvý krát počul v podcaste s Ondrom. Gratulujem :). Ondra, dúfam, že ťa ešte budeme počuť

  0
  0
 3. Martin: Ďakujem, na začiatku som bol strašný, to viem, ale som rád, že už si to nemyslíš, uznanie progresu je tá najväčšia pochvala. Tiež ti ďakujem, že si mi to vtedy naznačil tak slušne, to sa nevidí často.

  0
  0
 4. Skoda. Doufam, ze to louceni s prislibem “jinych aktivit na MacBlogu” neni jen eufemismus! Mimochodem, kam se podel vcerejsi clanek o e-knihach? najednou je fuc…

  0
  0
 5. Spatny odkaz na HW pozadavky pro Leoparda… Odkazuje na iPhone update 1.1.1

  Jinak myslím, další povedený podcast :-) Současná a dřívější kvalita se nedá porovnávat… Jen tak dál!

  0
  0
 6. Jan, článok bol stiahnutý, kedže naň boli negatívne ohlasy a čitatelia ho považovali za nedokončený. Bude znova publikovaný neskôr.

  0
  0
 7. Prepáčte, nechcel som nikoho tou reakciou na článok (o tých knihách) uraziť… Možno som sa škaredo vyjadril čo je mi ľúto ale zdalo sa mi, že na tú tému sa dá napísať naozaj viac. Nebolo tam nič o tom, že iPod napríklad zobrazuje iba prvé štyri kilobajty súboru a preto treba veľké súborý kúskovať ako sa to dá spraviť… Alebo, že v priečinku notes môžete mať len 1000 súborov a podobne:)

  Tak good luck… Ináč sú vaše články svkelé… Všetky.

  0
  0
 8. Tonx: Opravené, spolu s ďaľšími chybičkami krásy, ktoré našťastie ešte nestihol nikto nájsť :) Nabudúce budem pozornejší a hlavne nebudem robiť podcast pred polnocou.

  0
  0
 9. Děkuji vám všem, jiné aktivity na Macblogu opravdu nejsou eufemismus, a na jeho obsahu se budu dále aktivně podílet.

  Maroši, pěkné je to :)

  0
  0
 10. ja som rád, že vám vaše podcasty tak pekne idú… len maroš, možno ti to už niekto písal, – je to len drobná chybička krásy, ale uchu poslucháča by polahodilo urobiť niečo (ešte niečo viac) s tvojím mikrofónom a priestorom kde nahrávaš a tiež by bolo super keby intonácia akou veci čítaš posobila trochu menej “akože ich čítaš” – je to potom veľmi strojené a trochu neuvoľnené… ináč je to dobré – len tak ďalej…

  0
  0
 11. kubokovac: Môj mikrofón je aký je, to asi v blízkej dobe nezmením, poriadny nástroj by ma vyšiel asi na 5 000 a toľko prostriedkov teraz naozaj nemám, vyhorel mi počítač a som rád že som ho mal za čo nahradiť. A aby sa nemálilo, ten náhradný stroj je PowerMac G4 MDD, najhlučnejší stroj, aký kedy Apple vyrobil :-)

  Nakúpil som do neho tichšie chladenie, čiže aspoň strata kvality v dôsledku odstraňovania šumu bude nabudúce menšia, ale viac sľúbiť nemôžem. Aspoň v blízkej dobe nie.

  Čo sa týka intonácie, budem na tom pracovať!

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.