MacBlog Podcast #2

Odkazy použité v Podcastu:

802.11n enabler za 2 USD, Beatles na iTS?, Goldtouch ergonomic keyboard, Shorelinecases, yFlicks, Google Dashboard widgets, Switch z PPC na Intel

Dominik Balogh: V najbližších dňoch pridáme pre podcast samostatný RSS feed pre obidva formáty (MP3, M4A).

komentárov
 1. Abych to upřesnil, k dispozici budou dva RSS feedy, které zaregistruju v iTunes Store a buď odsud nebo přes iTS si je přidáš do čtečky.

  0
  0
 2. ahoj,

  sorry, ale tie podcasty su na prd. to sa ten moderator nemoze aspon naucit text? alebo si ho napisat? hmm, eeee, aaa. to mu to ale mysli. taktiez s kvalitou zaznamu by ste mali nieco urobit. to ked natacam s kamerou vo vetre, mam lepsi zvuk. peace

  0
  0
 3. Anonym, že nejde o CD kvalitu je nám jasné. Kvalita ale zodpovedá veľkosti streamovaného audio záznamu a ten by mal mať čo najmenšiu dátovú veľkosť. Kvalita ktorú pri podcaste používame je vhodná pre poslucháča a rovnako je výhodná aj pre hosting a traffic.

  Podcast je audio blog, nie film ani divadelná hra. Učiť sa text naspamäť je v tomto prípade zcestné, možno až kontraproduktívne. To by sme mohli rovno používať software na transformáciu textu do hovorenej reči – robota.

  čo sa týka prevedenia, myslím si, že na amatérsky blog a amatérsky podcast je veľmi dobré. Autor vytvára podcast vo svojom voľnom čase a zadarmo rovnako, ako všetci autori vytvárajú jeho textovú časť. Pochop že niesme televízia ani rádio, takže kvalita je absolútne zodpovedná účelu použitia contentu.

  V každom prípade ďakujeme za pripomienky.

  0
  0
 4. cau,

  ako jasne. mne sa tato stranka paci. ide o to, ze ten podcast je pod jej uroven. ako, nice design, slusne texty a tento podcast? to by som ho radsej nerobil. peaceeeee

  btw. ku kvalite, skus si popocuvat radia cez iTunes alebo postahuj podcasty z music store. to je RYCHLE a KVALITNE.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.