MacBlog Podcast #1

Odkazy použité v Podcastu:

iPhone, Airport Extreme, MS Office 2008 for Mac, Bare Bones Software, iSale4, Screencasty v iMovie

komentárov
 1. Pacek: ano, zatím to vypadá na každé úterý. Během příštího týdne bude RSS kanál a taky link do iTunes Store.

  MH: díky!

  BR: díky!

  0
  0
 2. Pacek: poslechl jsem si poslední dva audio podcasty a shlédl poslední dva vidcasty, ale melodie nikde :( můžeš mě nanavigovat? (případně se ozvi na ondra(at)macblog.sk) Díky.

  0
  0
 3. Tak jsem to shlédl…no jo, má to tam :) Já jsem s tím spokojený a asi měnit nebudu… Mimochodem pro MB je jiná znělka než pro můj podcast, takže se to moc plést nebude.

  PS: Díky za tip na další skvělý podcast.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.