Krátky tip: Pošlite iPod spať

Ak sa vám stáva, že zabudnete na zapnutý iPod video a kým vy spíte, on hrá celú noc a vy ráno uvidíte batériu takmer prázdnu, tu je jednoduchý spôsob, ako ho môžete „poslať spať“. Jednoduché a praktické využitie hodín je jedným z nich (v iPode ich nájdete pod Extras>Clock). Vyberte ktorékoľvek zo zobrazených hodín a následne Sleep Timer na spodku menu. Zvoľte dĺžku času a iPod automaticky prestane hrať a vypne sa na konci zvolenej periódy. Sleep Timer by sa mal tiež zobraziť na obrazovke pod Now Playing a zobrazovať ostávajúci čas do vypnutia. Nemám overené, pri ktorých iných verziách okrem iPod video je táto funkcia podporovaná, nechajte nám prípadne vedieť v komentároch.

V prípade, že hudba je vašou uspávankou, využite Smart Playlisty, do ktorých si predvolíte limitovaný počet piesní (napr. 8–10 s približným časom hrania 30 minút). Keď playlist dohrá, automaticky sa vypne (kvôli tomu, že vlastne ďalej nič neprehráva).

Zdroj: iLounge.com

komentárov
  1. Tato funkcia je uz aj na starom ipod 20GB (dvojfarebny disp.) .Teraz mam ipod nano 2nd gen. a tiez to tam je. Myslim ze tato funcia je standardna pri kazdom ipode.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.