iTunes Store pre Mexiko a Portugalsko, nová reklama, Purple Violets, katalóg The Beatles


iTunes Store rozšírený už aj pre Mexiko a Portugalsko

Obyvatelia Mexika a Portugalska si môžu pripraviť kreditné karty a tešiť sa online nákupom cez novootvorené online obchody so širokou ponukou hudby, filmov, seriálov a množstva ďalších výhod zahrnutých v iTunes Store. My zatiaľ môžeme len dúfať, že aj nás v blízkom (aj keď asi nie v príliš blízkom) období postihne podobné šťastie.Nová reklama na iTunes a iPod

V najnovšej reklame, ktorú si môžete pozrieť na stránkach Apple.com, vystupuje Mary J. Blige s pesničkou Work That z pripravovaného albumu Growing Pains. Reklama je poňatá v klasickom efekte siluet s prenikavo farebným pozadím.

Purple Violets – film exkluzívne pre iTunes

20. novembra bol vydaný prvý film exkluzívne pre iTunes – film nebude v kinách. Film Purple Violets napísaný a režírovaný Edwardom Burnsom je romantická komédia, v ktorej hrajú Selma Blair, Debra Messing a Patrick Wilson. Edward Burns sa chcel vyhnúť limitovanému predaju, s ktorým sa stretol v minulosti. Digitálna distribúcia tiež znižuje náklady za tlač a dovoz. V americkom iTunes Store nájdete trailer, cena je $12,99.

McCartney potvrdil príchod katalógu The Beatles pre iTunes

Už prvé chýry týkajúce sa septembrového vydania nových iPodov zahŕňali príchod katalógu The Beatles pre iTunes, ale fanúšikom sa, žiaľ, nesplnili. Odteraz sa však môžu tešiť, pretože bývalý člen skupiny Paul McCartney potvrdil, že katalóg bude prístupný v budúcom roku, v roku 2008. Bývalí členovia skupiny majú na pláne albumy v digitálnej forme predávať aj u iných online predajcov.

komentárov
 1. I když se spuštění iTunes pravděpodobně v nejbližší době konat nebude, v iTunes se dají přes ‘Get album artwork’ najít artworky českých alb (dokoce i pár vydaných nedávno). Jak si to vysvětlit?

  0
  0
 2. Ona se tam některá česká alba (možná i slovenská, nehledal jsem, narazil jsem náhodou) dají i koupit. Vysvětlení je myslím prosté, po světě se najde dost lidí, které to zajímá (ať již jako exotika, nebo vzpomínka na vlast) a mají kreditní kartu požadovaného typu.

  0
  0
 3. dobrá reklama!!

  V americkym a anglickym je hodně alb od českejch(těch ,co chtějí) tak aspoň nebude problém po spuštění,že nebude lokální obsah

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.