iTunes 7.1.1 a funkčnosť vo Windows XP/Vista

Multimediálny prehrávač iTunes bol v tichosti updatovaný na verziu 7.1.1. Aktualizácia je klasicky dostupná (upozorní na ňu sám program) už od 16. marca, ale keďže táto informácia nebola príliš podstatná, upozorňujeme na iTunes až teraz s malým dodatkom: na Apple.com sa totiž píše, že iTunes nefunguje v 64 bit Windows. Keďže dokument doteraz nebol aktualizovaný, oficiálne nefunguje v 64 bit Window XP/Vista ani táto nová verzia 7.1.1. Systémové požiadavky taktiež vôbec nehovoria kompatibilite s Vistou ani 64 bit XP. Čítateľ Tomáš nám však poslal informáciu, že nemá vo Windows Vista 64 bit s iTunes 7.1.1 žiadne problémy. S manažmentom iPodu by ste teda nemali mať problémy na hocijakom operačnom systéme. V Mac OS X beží samozrejme iTunes bezproblémovo.

komentár
  1. na upresnenie niečo som predsa len našiel .. ukázalo mi itunes že nemám práva na zmenenie library a že ju nemôže uložiť.. to je len drobnosť stačí zmeniť atribúty na hudobnom priečniku vo windows (ktorý neviem prečo je nastavený ako len pre čítanie) a nieje problém..

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.