Exposé Extreme

Než sa budeme venovať vážnejším veciam, na spestrenie piatkového rána prinášam Exposé Extreme súboj. Mac OS X Tiger Exposé funguje aj s 300 otvorenými oknami naraz na bežnom MacBooku. Úžasné a vždy rýchle. No systém Windows mal Exposé už oveľa skôr

Nehľadajte pointu. Windows sú fajn, používam ich už asi 10 rokov :)

komentárov
  1. aky to ma vyznam? silne o tom pochybujem, ze niekto sa vyzna v tych 300 oknach… ale respect, ze to jablko zvlada ;-)

    0
    0
  2. Náhodou jsem něco podobného zažil — v pluginu Saft jsem si zapnul otevírání načtených stránek pro násilném ukončení Safari. Po spuštění Safari se všechno začalo otevírat, takže jsem musel Safari killnout a po dalším spuštění se začal otevírat dvojnásobek. Nakonec jsem musel vykopat Saft, smáznout jeho preference a nainstalovat ho znovu a hlídat vypnutou feature pro restore :-)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.