Ďalšie informácie o zlých displejoch v iPod touch

Čo sa týka výdrže batérie iPodu touch, Apple udáva 22 hodín počúvania hudby a 5 hodín pozerania videa, v tejto recenzii však recenzent nameral „len“ 17 hodín prehrávania hudby a 4 hodiny videa.

Horšie displeje, na ktoré sa užívatelia sťažovali sa údajne týkajú len menšieho počtu predaných iPodov touch a Apple podniká kroky proti výskytu tejto chyby. Menej šťastní majitelia touch-ov mali problémy so zobrazením prechodov čiernej a tmavých odtieňov. Ďalší majitelia nezistili žiadne vady a displej im zobrazuje farby správne.

Opravovať by sa malo podľa Macrumors.com hlasovacej štatistiky približne (maximálne) 30% predaných iPodov touch.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.