Ďalšia hŕstka informácií o Leopardovi

V developerskom preview-release Mac OS X Leopard sa nachádzajú minimálne hardwarové požiadavky pre beh/inštaláciu systému:

  • Intel, PPC G4 alebo G5 procesor, DVD mechanika, zabudovaný FireWire,  najmenej 256 MB Ram pre PPC Macy, 512 MB pre Intel Macy, aspoň 6 GB  diskového priestoru, 8 GB s developerskými nástrojmi

Požiadavky sú skutočne minimálne, Leopard nainštalujete aj na 5 rokov starý Mac. Nepotrebujete 64 bit procesor.

  • Leopard  WALLPAPER, zelená tráva je už na stiahnutie. Kliknite na ALL SIZES  tlačidlo nad náhľadom. UPDATE: Hi-res 2560×1600 ťahajte z macblog.sk.
  • Geekbench  ukázal, že Leopard developer build beží zhruba rovnako rýchlo ako Tiger  (viac-menej syntetický test, ktorý nedokazuje nič)
  • Neznámy blogger už publikoval prvé poznatky z testovania. Blog  príspevok bol však odstránený, zrejme na požiadavku Apple. Bloger písal  o veľmi rýchlom Spotlighte (nečakáte už po napísaní prvých dvoch-troch  písmenok), Stacky označil ako fantastickú funkciu. Žiadne zlé  skúsenosti.

Viac na macrumors.com.

komentáre
  1. no super ten zeleny wallpaper z Leoparda sa neskutocne hodi k mojmu ciernemu macbooku vyzera to vynikajuco.
    K tomu blogerovi:
    zoznam jeho poznatkov ci uz + alebo – som uviedol v teme Ďalšie správy po WWDC: Upresnenie noviniek v Leopardovi myslim ze 24. alebo 25. prispevok

  2. ta iphone rybka je lepsia ako ta ta trava ako podla mojho nazoru celkova ta trava z leoparda ze by bolo nieco uzasne neda sa povedat aj ked mozno iny dojem robi s kombinaciou list a docku z leopardu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?