Apple TV – fotografie komponentov

V krátkosti: jednoúčelový mini-počítač Apple TV otvoril ako prvý server TechRestore. Z obrázka je jasne vidieť, že notebookový 2,5″ 40GB pevný disk Fujitsu bude ľahko nahraditeľný vlastným a väčším.

Procesor je už známy Pentium M „Crofton“ 1.0Ghz, grafický čip nVidia G72M.

Apple TV Inside

Viac fotografií na TechrestoreAppleInsider.

komentárov
 1. Maximálka je 1080i. Progressiv zatiaľ nezvláda. Asi preto, že v niektorých krajinách (UK, Španielsko, Slovensko…) je vzdušná 5Ghz frekvencia zakázaná, takže by to bezdrôtovo nestíhalo prenášať 1080p, zatiaľčo “i” stíha aj na nižšej frekvencii.

  0
  0
 2. Může mi někdo vysvětlit, proč se skoro vždycky najde jakási osoba, která o čemkoliv od Applu (ale nejen od něj) prohlásí “normalna cinska skladacka za 1000 korun v apple obale”? Fakt nevim, jestli si tim řeší nějaké komplexy nebo jestli chce jen štvát lidi.

  Za litr je v maloobchodě tak ten disk. Apple má sice velké slevy, ale vymyslet, naprojektovat, vyrobit, distribuovat, “marketingovat”…..a to vše za 50$? Smekám klobouk.

  0
  0
 3. [hroch32]

  Ber to tak, že každej se nemůže povést. Kdyby byli všichni naprosto dokonalí, nebylo by s kým se srovnávat ;-) Takže podobný odchylky mohou být občas i užitečný :-)

  0
  0
 4. Díky za podporu, mě už to nechává chladným (převážně), ale rozum nad tím někdy zůstává stát. Ale co, sluníčko vychází, ptáčci zpívají…. :-)

  0
  0
 5. No ja neviem naco to vlasnte je. Ako rozumiem funkciam a podobne, ale v podstate to zvlada +- to iste co slusnejsi DVD prehravac, ktorych je na trhu mraky. Beriem ze to ma cez WiFi prenos, ale potrebuje to clovek ? Supnem na DVD a hotovo… Uznavam, ze svojho zakaznika si to najde. Keby to malo nizsiu cenu, tak preco nie … 11 000Sk mi pride fakt dost.

  0
  0
 6. Veľmi pekné. Bohužiaľ pre mňa je XviD/DivX absolútne must.
  Jo a ešte by to malo čítať filmy jednoducho z “Movies” – či už aliasy alebo symlinks – bez toho aby ich človek musel najprv importovať do iTunes.
  Front Row to vie…

  0
  0
 7. Hej, som videl. Začína sa to vyšroubovaním disku… Na čo by som sa možno aj odhodlal (a prišiel tým o záruku) ale ja aj potrebujem aby to čítalo filmy jednoducho z “Movies” jak Front Row. Ja ich tam mám zoorganizované v určitej štruktúre a keby boli v iTunes tak by jednoducho išli jeden za druhým, navigovať cez čo mi pri 3 a pol tisíca filmoch príde análne. Takže to ide neotvorené naspäť.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.