Apple Centrum v Piešťanoch: Krátky report z otvárania

Na samotnom otváraní novej predajne Apple Centrum v Piešťanoch sa síce nikomu z redakcie nepodarilo zúčastniť (pretože sme všetci umiestnení od Bratislavy smerom na západ) ale keďže ide o Apple event a neradi by sme ho vynechali, v spolupráci s p. Františkom Kopcom z Traco Computers sme pre Vás pripravili krátky fotoreport z akcie.Už od 07:00 ráno sa pri predajni schádzali zvedavci a zľavychtiví kupujúci.

Predajňa sa otvárala slávnostným symbolickým prestrihnutím UTP kábla.

Ihneď po otvorení predajňa praskala vo švíkoch, preto spomínaných 20 zliav na iPod Shuffle nestačilo a ich počet sa teda zvýšil na 30. Aj napriek tomu nebol uspokojený každý záujemca a celé dopoludnie sa ľudia pýtali na iPody so zľavou.

Prvá kupujúca…

… a posledná kupujúca.

Samozrejme, do predajne neprišli len záujemcovia o zľavy. Mnohí prišli po informácie o iPodoch všeobecne, počítačoch Apple, či len tak, zo zvedavosti.

A ešte dve fotky z interiéru predajne:

komentárov
 1. co k tomu dodat-zazelat len vela uspechov a tym aj pre nas zakaznikov co najviac podobnych akcii…serioznost a odbornost spominaneho predajcu som mal moznost si uz overit ked som nieco reklamoval na imacu a vsetko prebehlo ako sa na autorizovaneho predajcu patri…vela zdaru v novom!!!

  0
  0
 2. Závidím vám. Upřímně.
  V Česku kromě iStylu žádný “opravdový” Apple obchod není :( Bohužel. Myslím, že zvýšení počtu obchodníků by velmi pomohlo nejen prodeji, ale i obecné informovanosti o Macích (čímž by se zase zvedla prodejnost…je to trošku začarovný kruh – kdo jednou zkusí Mac, už u něj většinou zůstane…vemte si, jak jste se k Mackovi dostali Vy, předpokládám, že podobně).

  Nový obchůdek máte moc hezký. Jasný, přehledný, uhlazený – prostě Applovský :) jen bych možná ještě přidal víc té bílé barvy :-D

  Jen tak dál…

  0
  0
 3. Daniel: myslel jsem typu jako je tento Traco Computers. Mi příjde, že tohle u nás zatím dělá pouze iStyle. Prostě čistě Apple obchod se vším co k tomu patří. Jablíčka, styl, počítače k vyzkoušení, (většinu) věcí mít na skladu a ne jen objednávat na přání… a tak…. Prostě OPRAVDU Apple store. Snad se někdydočkáme, že se otevře v ČR nebo na Slovenku něco ve stylu Fifth Avenue v New Yorku…

  0
  0
 4. Daniel: Oka, uznávám… a tímto se mu omlouvám… popravdě, tento obchod jsem neznal. moc díky za upozornění

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.