Apple Centrum v Piešťanoch: Krátky report z otvárania

Na samotnom otváraní novej predajne Apple Centrum v Piešťanoch sa síce nikomu z redakcie nepodarilo zúčastniť (pretože sme všetci umiestnení od Bratislavy smerom na západ) ale keďže ide o Apple event a neradi by sme ho vynechali, v spolupráci s p. Františkom Kopcom z Traco Computers sme pre Vás pripravili krátky fotoreport z akcie.Už od 07:00 ráno sa pri predajni schádzali zvedavci a zľavychtiví kupujúci.

Predajňa sa otvárala slávnostným symbolickým prestrihnutím UTP kábla.

Ihneď po otvorení predajňa praskala vo švíkoch, preto spomínaných 20 zliav na iPod Shuffle nestačilo a ich počet sa teda zvýšil na 30. Aj napriek tomu nebol uspokojený každý záujemca a celé dopoludnie sa ľudia pýtali na iPody so zľavou.

Prvá kupujúca…

… a posledná kupujúca.

Samozrejme, do predajne neprišli len záujemcovia o zľavy. Mnohí prišli po informácie o iPodoch všeobecne, počítačoch Apple, či len tak, zo zvedavosti.

A ešte dve fotky z interiéru predajne:

komentárov
  1. co k tomu dodat-zazelat len vela uspechov a tym aj pre nas zakaznikov co najviac podobnych akcii…serioznost a odbornost spominaneho predajcu som mal moznost si uz overit ked som nieco reklamoval na imacu a vsetko prebehlo ako sa na autorizovaneho predajcu patri…vela zdaru v novom!!!

  2. Závidím vám. Upřímně.
    V Česku kromě iStylu žádný “opravdový” Apple obchod není :( Bohužel. Myslím, že zvýšení počtu obchodníků by velmi pomohlo nejen prodeji, ale i obecné informovanosti o Macích (čímž by se zase zvedla prodejnost…je to trošku začarovný kruh – kdo jednou zkusí Mac, už u něj většinou zůstane…vemte si, jak jste se k Mackovi dostali Vy, předpokládám, že podobně).

    Nový obchůdek máte moc hezký. Jasný, přehledný, uhlazený – prostě Applovský :) jen bych možná ještě přidal víc té bílé barvy :-D

    Jen tak dál…

  3. Daniel: myslel jsem typu jako je  tento Traco Computers. Mi příjde, že tohle u nás zatím dělá pouze iStyle. Prostě čistě Apple obchod se vším co k tomu patří. Jablíčka, styl, počítače k vyzkoušení, (většinu) věcí mít na skladu a ne jen objednávat na přání… a tak…. Prostě OPRAVDU Apple store. Snad se někdydočkáme, že se otevře  v ČR nebo na Slovenku něco ve stylu Fifth Avenue v New Yorku…

  4. Daniel: Oka, uznávám… a tímto se mu omlouvám… popravdě, tento obchod jsem neznal. moc díky za upozornění

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.