Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › ktory cloud zvolit pre uchovanie original velkosti
- Toto téma obsahuje 6 odpovedí, 4 hlasy, a bola naposledny upravená pred 11 years, 1 months od
Lemon84.
-
AutorPríspevky
-
7. októbra 2014 o 11:33 #101976
Lemon84Účastník (Participant)zdravim, potrebujem poradit. Potrebujem uchovavat / zalohovat fotky v originalnej velkosti, tak ako boli odfotene v cloude. Terajsiemu systemu icloud photo library vs. fotostream nerozumiem :/. Napr. vcera som chcel editovat fotku v ipade, ktoru som odfotil iphonom a ktora sa mi automaticky zobrazila v priecinku v ipade, kedze mam na oboch zariadeniach aktivovane vsetky tie sluzby v nastaveniach fotky v ios. Lenze ta fotka v ipade uz mala menej MB, nejakych 900 kB oproti originalu v iphone 2,2 MB. Aku sluzbu mam zabezpecit, aby fotky v ipade, ktore sa mi prenesu z iphonu mali nezmenenu velkost a pouzil som icloud? Teraz bud synchronizujem cez dropbox alebo manualne prenasam cez airdrop. Dik za rady
7. októbra 2014 o 13:13 #392325
Jozef RemenÚčastník (Participant)iCloud uklada fotky v plnom rozliseni, ale pri stiahnuti do konkretneho devicu sa optimalizuju pre toto zariadenie.
Na Macu alebo PC budu mat fotografie plne rozlisenie.
Ina cesta nie je, len Tebou spominany DropBox alebo AirDrop.
7. októbra 2014 o 14:05 #392328
Lemon84Účastník (Participant)Jozko dakujem za odpoved. Skoda, ze je icloud takto rieseny. A este nerozumiem tomu, preco ked chcem zapnut iclud photo library (beta), napise mi v zariadeni, ze mi zmazu fotky synch. cez itunes. Chcem mat v zariadeni aj fotky, ktore boli fotene inym zariadenim a mam ich synch. cez itunes z priecinka v pc.
7. októbra 2014 o 15:18 #392338
DreamerÚčastník (Participant)Zaregistruj sa na https://www.flickr.com, tam najdes svoje fotky vzdy v plnom rozliseni a mozes ich sharovat s hocikym sa ti zachce. Podla mna nic lepsie a dostupnejsie neexistuje. A k registracii dostanes 1TB miesta zadarmo :)
8. októbra 2014 o 13:40 #392412
Jozef RemenÚčastník (Participant)to moze aj cez DropBox. Flickr je na to, ze to ma byt foto sluzba strasne zaostaly. Ano, zlepsilo sa to, ale donedavna bolo az smiechom cez slzy, ze site na sharovanie fotografii zobrazuje fotografie v malej velkosti a prepnutie na velku velkost bolo takticky schovane.
8. októbra 2014 o 14:07 #392417Lukáš Raynor Majer
Účastník (Participant)Tiež mám Dropbox a spokojnosť
Navyše, podpora Dropboxu je integrovaná v mnohych (nielen) iOS aplikáciach, ako napr. iFiles alebo GoodReader.
A funguje aj na OS X aj Windows, dokonca má webové rozhranie.
8. októbra 2014 o 19:47 #392435
Lemon84Účastník (Participant)uloziska / aplikacia ako dropbox, ak chcem, aby mi uploadovalo nove foto, musim aplikaciu zapnut. Preto by bolo fajn, keby sa dalo u apple riesenia zabezpecit, aby som mal v ostatnych zariadeniach originalnu velkost fotky a nie prisposobenu danemu zariadeniu lebo tam nemusim ziadnu aplikaciu otvarat, automaticky sa prenesu cez wifi, len skoda, ze nie v origo velkosti. A zadalsie, by som to mal pekne cez jedno apple id a nie rozne ine konta inych prevadzkovatelov.
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.