Itunes neberie kartu

Domov Diskusné Fóra Ostatné Itunes neberie kartu

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #105797
    Craig
    Účastník (Participant)

    Čaute mam problém. Na starej karte som nakupoval nejaké veci. Skončila mi teraz mam novu chcel som ju zadať ako druhú kartu pre ten istý učet ale itunes pri zmene udajov učtu mi neberie. Stále drista take p…. ako typu: Zučtovanie predchádzajúce nákupu zlyhalo: dovod. kreditna karta bola odmietnutá. Ak chcete nadalej používať tento obchod je potrebné uhradiť nedoplatok. Zadajte platne info o karte a kliknite hotovo. Bol zaznamenaný prístu z iného počítača. Pred uskutočnením nakupu musíte overiť svoje platobne údaje. Tu získate viac info a bla bla bla.
    Keď tam zadam tu kartu tak my t vyhodi: your payment method was delined. Please enter valid payment method information.
    čo mam robiť? Kartu mám embasovanu kontroloval som to milion krát či je to ok a stále mi to nechce vziať čo mam robiť už som totálne zufali a mám nervy v piči jebnutý appple

    #407791
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Hlavne si zkontroluj u banky, jestli mas na karte povolene internetove platby a jestli tam nemas nejaka omezeni. To byva nejcastejsi problem.

    #407795
    Mano5
    Účastník (Participant)

    Nenadavaj na apple a radsej hladaj problem medzi stolickou a klavesnicou alebo u svojej banky – mimochodom si ani nenapisal aku mas.

    Ja som prave menil kartu u mBank – tak isto problem. Tiez mi to vypisovalo, ze payment method declined – a to som si zvlast dal pozor aby som si povolil limity na karte. Tak som sa znovu prihlasil do banky a cuduj sa svete – problem bol medzi stolickou a klavesnicou – limity som sice povolil ale nezadal som pocty moznych dennych platieb a mesacnych platieb.
    O pat minute vsetko prebehlo v iTunes store bez problemov.

    #407796
    Craig
    Účastník (Participant)

    Ja mam mbanku zmenil som limiti idem skusiť znova

    #407797
    Craig
    Účastník (Participant)

    tak zas to nejde

    #407798
    Craig
    Účastník (Participant)

    ja už fakt neviem čo robiť

    #407799
    odklizec
    Účastník (Participant)

    Tak znovu. Overil jsi si u banky, ze ta karta nema nejaky problem? Vsadim boty, ze neoveril ;)

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.