iPhone 1.1.2 update

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #55634
    edkis
    Účastník (Participant)

    Dnes som updatol svoj iPhone 1.1.1 na 1.1.2 a napokon uspesne vsetko bezi korektne.

    #112647
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Všetci Ti gratulujeme.

    #112649
    Aleks
    Moderátor

    Ale veď on chcel iba povedať, že je to bezpečné. Aspon mne to tak prišlo. Nechcel sa s tým chváliť ani nič podobné. Je to slušne napísané a nevidím dôvod prečo by si mu mal zato ironicky gratulovať. Snáď každý môže napísať “Updatol som na 10.4.11 a nefunguje mi Safari” alebo “Updatol som na 10.5.1 všetko ide”. Takéto poznatky sú pre ostatných užívtateľov veľmi užitočné. Ak nechceš čítať príspevky o iPhone tak ich nečítaj, fakt…

    PS. a dobre, že si doniesol ten plagát.

    #112650
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Alex, prepáč že si sa nasral za ten plagát, no bolí ma hrdlo, kašlem a ako Tvojmu orliemu zraku iste neušlo, nebol som ani v škole. Okrem toho som nemal prístup na Internet. Ak o neho ešte máš záujem, dám Ti ho napriek limitu na Internet.

    #112666
    matus69
    Účastník (Participant)

    aky ma vyznam prechod z 1.1.1. na 1.1.2.?
    co som pozeral na webe, tak ziadna zmena k lepsiemu

    #112668
    marek
    Účastník (Participant)

    napr rychlost

    #112670
    matus69
    Účastník (Participant)

    a ako mate breaknuty telefon?

    #112677
    scenic
    Účastník (Participant)

    A okrem rychlosti nejaka ina zmena?

    #112742
    edkis
    Účastník (Participant)

    Tu je neoficialny changelog:
    * Faster and smoother operatability, you don’t feel the lag anytime during a screen change

    * Apps, including 3rd party, respond to functions must faster.
    * 95% of the Apps for v1.1.1 work (they all haven’t been tested yet)
    * The volume of the speakers is more louder and does not tear the speaker on high volumes or pitch sounds.
    * The International support with AppSupport makes it now possible to: Receive service SMS’s from banks and other operators which are now readable without the gabbled text
    * The Caller ID works without mentioning the country code before the number in the Address Book.
    * VM Notification now works! (Concurrent problem with Rogers and Fido customers)
    * Processing speed and bus frequency of the processor has been bumped up to 412 MHz CPU Freq. and a 103 MHz Bus Freq. (Originally 400 MHz CPU Freq. and a 100 MHz Bus Freq in v1.1.1). This is documented by SysInfo
    * MUCH BETTER Battery Management –
    *Wi-Fi life is improved as it now switches into a less power hungry standy mode
    *New standby modes for EDGE and Wi-Fi. EDGE standby icon indicates a blue block instead of “E” and Wi-Fi standy icon indicates grey signal strength instead of blue. In turn, the iPhone now searches for EDGE or Wi-Fi only when prompted by the user (opening Safari, Youtube, etc)
    * When entering a password, the shift key acted as CAPS LOCK in 1.1.1. This has been fixed.
    * When you turn off the phone and turn it back on, it goes straight to the home screen instead of the slider screen.

    #112744
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Dosť zásadné updaty.

    #112745
    edkis
    Účastník (Participant)

    Odblokovany som ho mal cez anySIM 1.1 este vo verzii 1.1.1 a nainstaloval som anySIM 1.2 a cez installer OktoPrep. Potom som cez iTunes updatol do 1.1.2 a spustil v OSX jailbreak na 1.1.2 a bezi krasne. Rychlost iPhonu je oproti 1.1.1 o dost zvysena.

    #118106
    andy
    Účastník (Participant)

    Ahojte! Chcel by som updatovat na 1.1.3 no nikde som nenasiel ziadne riesenie ako preskocit z 1.1.1 priamo na 1.1.3, preto som sa rozhodol najprv updatovat na 1.1.2 avsak ani to mi neprijde az take lahke, kedze na nete je mnozstvo navodov a neviem, kt je spravny (na jednom napriklad potom nejde volat ak nie si v US)…

    Preto by som chcel poprosit, ci by mi niekto ten update na 1.1.2 nemohol popisat este blizsie.
    Mam 1.1.1 odblokovany cez anySIM 1.1 cize ako mal edkis… dalsie kroky som pochopil takto:
    1) v iPhone cez Installer.app nainstalujem anySIM 1.2 a potom OktoPrep
    2) iPhone pripojim k macu a mam ho updatnut do 1.1.2 (lenze iTunes mi teraz stiahne 1.1.3 nie? Tak ako tam mam dostat 1.1.2…..)
    3) mam v OSX spustit jailbreak… aky? :-)

    sorry, mozno fakt trepem 2 na 3…mohol by mi niekto poradit ako na to…step by step…cim podrobnejsie, tym lepsie…

    dakujem

    #118108
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Píš to sem: http://www.iphone.cz/

    #118110
    huMus
    Účastník (Participant)

    Prosim MLNa aby si svoje sukromne veci neriesil na fore.

    #118114
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    Ake sukromne veci? Si v poriadku? Odkazujem ho na forum, ktore je na tu temu zamerane.

    #118115
    andy
    Účastník (Participant)

    ahojte..prosim pomozte mi

    robil som update podla navodu http://www.hackthatphone.com/112/iphone_update_112_unlock_mac_1_easy.html
    skoncil som vsak na kroku, v ktorom mam robit jailbreak…vsetko slo hladko, ale potom som urobil chybu. Namiesto toho, aby som iPhone rebootoval, som ho vypol a zapol… Teraz ked otvorim iTunes tak mi napise, ze je iPhone v tom recovery mode..a na vyber mam iba tlacitko OK. Skusal som zvolit moznost Boot from recovery v tom programe, kt robil jailbreak, avsak vyzera to tak, ze sa jednoducho nic nedeje.
    co mam teraz robit? asi by som tam potreboval tam dat znova 1.1.1 ale uz naozaj neviem ako…
    mozete mi prosim poradit???

    MLN o http://www.iphone.cz viem, ale neviem preco, mam doveru jedine v http://www.macblog.sk viem, ze ludia,kt tu su, su ochotni pomoct…a ze je tu naozajstna odozva…preto pisem sem…

    #118117
    huMus
    Účastník (Participant)

    “Alex, prepáč že si sa nasral za ten plagát, no bolí ma hrdlo, kašlem a ako Tvojmu orliemu zraku iste neušlo, nebol som ani v škole. Okrem toho som nemal prístup na Internet. Ak o neho ešte máš záujem, dám Ti ho napriek limitu na Internet.”

    #118119
    edkis
    Účastník (Participant)

    andy:
    – nemas spravny anySIM ja mam anySIM 1.2u a ten jediny ti pobezi s basebandom 04.02.13 ktory ma firmware 1.1.2
    – updatnes to na macu cez option+Update na win alt+Update tusim a vyberies na disku fw 1.1.2.ipfw
    – a spustis v macu jailbreak tu java aplikaciu ktora sa ti o vsetko postara sama
    – ja som do 1.1.3 siel cez oficialny jail od DEV TEAMu skopirovanim suborov do 1.1.2 a spustenim updatu cez terminal prostrednictvom SSH
    – teraz mas aj ovela jednoduchsie user friendly postupy a to cez installer co skutocne nemusis nic robit

    Na 1.1.3 ficim tyzden bez jedineho problemu bezi korektne vsetko vcetne synchronizacie s iTunes, telefonovania, youtube, Maps s urcenim polohy atd.

    #118120
    EmElEn
    Účastník (Participant)

    humus: Na to si mal reagovať pred dvomi mesiacmi.

    #118126
    andy
    Účastník (Participant)

    edkis:
    myslim, ze si reagoval este na moj prvy post…
    Potreboval by som naozaj poradit teraz, ked som to uz stihol pokazit ;-(
    Jednoducho ked zapnem iPhone je na nom ten kabel, cize, ze ho mam zapojit do itunes…ked itunes otvorim, napise mi ze je iphone v recovery mode…
    Co mam teraz robit? Kliknut OK(lebo iba to mam na vyber)? A potom co? Spyta sa ma to ci ho chcem restornut? Mam ho restornut do 1.1.1 a nic neprijemne sa nestane? A co mam stlacit (Shift, OPtion, CMD?) aby som si mohol vybrat ze z coho chcem ten restore…?
    Prosim ak mi viete niekto poradit ICQ: 211191573 Skype: andy.abel

    dakujem

Zobrazuje sa 20 príspevkov - 1 až 20 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.