Odpoveď na: iOS 8.4 + Apple Music + Beats 1 Radio launch <3

Domov Diskusné Fóra Ostatné iOS 8.4 + Apple Music + Beats 1 Radio launch <3 Odpoveď na: iOS 8.4 + Apple Music + Beats 1 Radio launch <3

#406884
majdy
Účastník (Participant)

martinsson:

nepísal som o intuitívnom ovládaní, myslel som skôr fakt, že je to integrovaná služba, ktorá synchronizuje všetko skrz tvoj ekosystém na všetkých zariadeniach, intuitívne a inteligentne, čo spotify nieje, taktiež ovládanie cez siri je pohodlnejšie ako vypisovať všetko ručne čo spotify nemá..

Apple Music bude pravdepodobne vo vyššej kvalite, keďže formát AAC+ je vlastne bezstrátový a je to priamo štúdiová kvalita.
Apple Music je lacnejšia služba.
Apple Music ponúka o 7 miliónov skladieb viac a to číslo sa bude zväčšovať, najmä vĎaka exkluzívnemu obsahu, ktorý k Apple jednoducho patrí od nepamäti.
Apple Music ponúka Connect.
Apple Music ponúka Beats1 rádio, ktoré je vážne vcelku dobré vzhľadom na iné netové rádia, plus to isté čo aj spotify, niečo určite ešte lepšie ale na závery je ešte skoro.

To ako tu všetci niečo riešia je irelevantné vzhľadom na to o akú rozsiahlú službu sa jedná na dvoch rôznych platformách a vzhľadom na to, že funguje ani nie deň…

Spotify je “jednoduchšia” služba, ktorá tu je už nejaký čas, preto je logické, že užívateľia ešte niesú s Apple Music zoznámení, čo sa ale časom zmení a situácia sa myslím otočí. Ja nemám problém s ničím, so všetkým som sa už zoznámil a vychutnávam si výhody, maximálne mi vadí bug s Airplay pri počúvaní Beats1, ale to sa dá zataiľ núdzovo riešiť cez main Audio Output.