Odpoveď na: Apple iPad 7″ (iPad 2- 2011) – šli by ste do toho?

Domov Diskusné Fóra Ostatné Apple iPad 7″ (iPad 2- 2011) – šli by ste do toho? Odpoveď na: Apple iPad 7″ (iPad 2- 2011) – šli by ste do toho?

#229620
jcaran
Účastník (Participant)

Pre mňa je iPad prostriedkom na odpočinok a relax po celodennom pozeraní do MacBooku Pro. Chcem povedať že ho používam prevažne na sledovanie diania ktoré som zmeškal behom dňa. Momentálna veľkosť mi plne vyhovuje (aj keď s váhou by mohli ísť mierne dolu). Vzhľadom na to že na iPade sledujem pravideľne aj TV Seriály tak jeho menšia verzia by bola pre mňa krokom späť a ani Retina by to pri sledovaní filmov nenahradila.

Veľkosť mi neprekáža ani pri prenášaní pretože vždy mám po ruke nejaký ruksak alebo tašku pre notebook kam sa iPad v pohode vlezie. Osobne mi tento koncept príde ako vyvážený pomer komfortu, funkčnosti, výdrže a ceny. Ak by Apple predsa len vyvýjal 7″ verziu mohlo by to do istej miery ohroziť predajnosť najpredávanejšieho iPodu Touch. Neviem ako by to bolo z rozlíšením pre takéto zariadenie, či by tým nepribudla vývojárom starosť na vyše. Ale uvidíme, myslím že veľa nám napovie rozhodnutie Applu či bude pokračovať v MacBooku Air a s akou uľhopreičkou.