Ochrana spodnej casti macbooku

Domov Diskusné Fóra Ostatné Ochrana spodnej casti macbooku

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #87185
    madaraszko
    Účastník

    Zdravim, chcel by som sa spytat co pouzivate na ochranu spodnej casti macbooku. Momentalne mam invisible shield na celom macbooku, no zistil som ze je to zbytocne a stacila by ochrana spodnej casti. Planujem totiz kupu noveho a kupovat zbytocne cely invisible shield sa mi nechce. Mate nejake tipy popripade skusenosti?

    #318326
    macblogger
    Účastník

    Vykasli sa na to a za usetrene peniaze si dopraj nieco ine, je to len spotrebna elektronika, kazdym dnom klesa na cene a nema vyznam do nej, cisto pracovny najstroj.

    Ja som kedysi daval peniaze a o mb som sa vzdy velmi dobre staral asi tak prvy mesiac, potom som to bral ako obycajny pocitac a vsetky tie zbytocnosti, gumova klavesnica, hardcase, mal som aj usb mysku a usb klavesnicu aby som nahodou neznicil tu na mb a naco ?? po mesiaci ma to vzdy omrzelo a robil som s mb uplne vsetko aby som sa citil komfortne JA nie mac, pred casom som si kupil najnovsi mbp 15″ najvyssia konfiguracia a zaroven najbrutalnejsi mac ktory som kedy vlastnil a mozem ti povedat ze som donho nedal ani cent a som spokojny, komfortne ho pouzivam tak ako bolo myslene ho pouzivat.

    #318330
    stefan.stefanov
    Účastník

    Suhlasim s macbloggerom ;)

    #318345
    raul
    Moderátor

    detto
    mac ma sluzit tebe, nie opacne :)

    #318346
    Andreso
    Účastník

    Ak s ním nehádžeš a netrieskaš po ňom, tak naozaj netreba kupovať takéto doplnky- možno tak obal na prenášanie a to stačí.

    #318351
    gidy
    Účastník

    dat do vitrinky ku krystalovym poharom a nepouzivat.
    ostane ti ako novy

    #318401
    raul
    Moderátor

    gido!!! :D

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.