Upgrade Iphone 3GS [ help! ]

Domov Diskusné Fóra Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes Upgrade Iphone 3GS [ help! ]

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83923
    FTS
    Účastník (Participant)

    Zdravím, mám iphone 3GS, chcel by som ho upgradnúť na IOS 4 a vyššie. Viete mi poradiť, či sa to opláti a poprípade ktorú verziu? Dočítal osm sa že verzia 4.3.4 strašne spomalí iphone, a batéria značne zoslabne takže pre istotu sa pýtam ktorá verzia je lepšia? alebo robno isť na IOS5 ? neivem či to zvladne 3GS bez ujmy na baterii a výkone

    #301415
    iTuxx
    Moderátor

    teraz iPhone upgradujes iba na 5.0.1
    Osobne som ho na 3Gs skusal a funguje velmi svizne.

    #301416
    FTS
    Účastník (Participant)

    nevieš ako to je s batériou?

    #301432
    Andreso
    Účastník (Participant)

    Ak ti nebude chýbať iCloud, tak si iOS5 ani nemusíš dávať, podľa mňa je najlepšia 4.1 alebo 4.2.1.
    V iOS5 je menej voľnej RAM na úkor nových funkcii a sem-tam sa stane, že je Safari spomalené. S batériou to je OK, možno vydrží o niečo kratšie, ale určite to nie je viac ako 10% na plné nabitie.

    #301439
    P4r4doX
    Účastník (Participant)

    Na jailbreaknutom iPode Touch 4 s nainstalovanymi notification center widgetami, SBSettings a Infinifolders na iOS 5.0.1 mi padaju aplikacie velmi casto a nemôzem ani mat otvorene 3-4 aplikacie v multitaskingu.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.