- Toto téma obsahuje 0 odpovedí, 1 hlas, a bola naposledny upravená pred 15 rokmi od .
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Domov › Diskusné Fóra › Pomoc: iPad, iPhone, iPod, iTunes › Rozbity iPhone 3GS
Zdravim, stala sa mi nestastna nahoda a iPhone 3GS mi spadol z dost velkej vysky rovno na display, ten je uplne na srot, dokonca pri home button je diera, cez ktoru vidno dnu na creva. Po stlaceni power button ukazuje ze ho treba zapojit k iTunes ( predpokldam ze to je ten DFU mod ), ibaze konektor pre kabel je takisto odpisany. Da sa s tym nieco robit a za taku cenu, aby sa neoplatilo kupovat hned druhy?
Dakujem
