mam problem, menil som motherboard v iPhone, vsetko islo v pohode aj som ho spustil, ale pri restore mi stale vypisuje chybu 1013. Skusal som aj v DFU mode, preinstaloval iTunes, skusal som to na 3 PC….2 s win a jeden macbook aj upravit hosts file, nic nepomaha.
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Používame súbory cookie, aby sme vám zaručili, že vám na našej stránke poskytneme najlepšie skúsenosti.Súhlasím