Niečo ako Everest pre Mac

Domov Diskusné Fóra Pomoc: software Niečo ako Everest pre Mac

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75974
    Sauron3
    Účastník

    Ahojte,

    chcel by som sa spýtať, či existuje nejaká podobná aplikácia na Macu ako je Everest na Wind. Potreboval by som totiž zistiť niečo o HW (About this mac— More info som skúšal)

    Ďakujem :)

    #254982
    eFkoOo
    Účastník

    co este by si rad vedel??IMHO tam je (skoro) vsetko to iste jak v evereste…

    #254987
    Sauron3
    Účastník

    :) To, že Mac OS mam nainštalovany na PC nie na original HW tak preto..

    #254989
    raul
    Moderátor

    Mas nainstalovany Mac? Mas v tom misung, chlapce…

    #255003
    MooDy
    Účastník

    typicky macblog, namiesto nejakej pouzitelnej rady tu clovek najde same dristy, slovickarenie a zbytocne natahovacky..

    #255005
    raul
    Moderátor

    Nejaka pouzitelna rada mozno je, aby neinstaloval „mac“ na pc, drahy Moody.

    #255007
    MooDy
    Účastník

    neviem preco je tu taky problem poradit stylom „ano, poznam nieco taketo..“ alebo „o nicom takom som nikdy nepocul“. Stale sa tu riesia kraviny, nebolo by tu 50 000 tem vo fore, keby sa kazda v ramci moznosti doriesila. Bohuzial sa tu stale najdu ludia ako ty, drahy raul, ktori proste musia polozenu otazku obist a zobrat ju z druheho konca.

    OS X nainstalovany na klasicky pc nezbrazi v system profileri takmer ziadne informacie, preto tu aplikaciu potrebuje aby sa dostal k niektorym udajom.

    #255008
    Sauron3
    Účastník

    Typický Macblog ako vravíš….

    #255009
    raul
    Moderátor

    Drahy Moody, verim, ze raz porozumies dovodom mojho pristupu, ktory uz mnohym pomohol vyriesit ich problem alebo mnohym pomohol hladat informacie na spravnych miestach, aby uspesne vyriesili svoj problem, alebo ich nahneval, urazil, ci zneistil, aby, koniec-koncov, sa uspesne priblizili k vyrieseniu problemu, dokonca niekedy az dany problem vyriesili.

    Preto navrhujem, aby sme vsetci, ja aj ty aj vsetci ostatni, reagovali podla svojho vlastneho uvazenia a nenicili forum zbytocnymi otazkami na sposob reakcie a rozoberanim odpovedi ostatnych clenov fora, ktorych vlastne ani nepozname. Asi nam prinalezi vyjadrovat sa len k samotnemu tvorcovi diskusneho vlakna, ktory nas, viac ci menej, prave preto oslovil.

    Sauron: Ak je nieco typicky take, ake mi nevyhovuje, preco by som sa snazil tam pisat a ziadat o radu? Je to potom pokrytectvo? Mimochodom, temou porusujes pravidla fora.

    #255018
    duro2
    Účastník

    raul: myslím, že treba iba pozornejšie čítať čo dotyčný napísal … stojí tam, že má nainštalovaný „Mac OS“ na PC, a nie „Mac“ na PC, ako si to interpretoval ty.

    #255022
    eFkoOo
    Účastník

    sauron:si mal hned napisat :) ak ani google nepomohol,neskusil si napr everest cez crossover? resp nemas na tom pc aj win ze by si sa donho bootol a spustil everest tam? pochybujem ze by to ukazalo rozdielne info :)

    p.s.:v podstate suhlasim so sokratovskou metodou raula, robim to podobne, pretoze mi to pride celkom logicke, odpovedat formou otazky na tu cast ktora je nespravne, aby autor otazky zneistel,zistil co je chybne a nasledne vdaka tomuto poznatku nadobul poznatok novy v spravnej forme pred tym nespravne interpretovanej informacie

    duro:ak si vsimnes,sauron ten post editol,predtym tam bol len „mac“ ;)

    #255164
    Mano5
    Účastník

    Tiez som tak zacinal MAC OS vtedy este 10.3. Celkom to „chodilo“ na intel platforme s NVidia kartami. Len som nepisal po MAC forach pre istotu. Ale chodil som na fora, ktore sa na to specializovali. Ale po pol roka trapenia som kupil MBP. Do r.t. to bol rozdiel. Vsetko fungovalo :))

    PS: akokolvek sa budu snazit nikdy sa na tych strojoch nebude dat seriozne pracovat – Adobe tam nefunguje alebo pada, strasne vela roznych vyrobcov PC kompotentov a z toho vyplyva nerozchodenie napr. zvuku, sietovej karty, nemoznost aktualizacie. Je to len take BAVKANIE sa.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.